4 Kasım 2013 Pazartesi

ISANA El Kremi

Merhabalar arkadaşlar, Nasılsınız ? Umarım iyisinizdir ben bir iyi bir kötü idare etmeye çalışıyorum. İş hayatı zorlu geçiyor. Tabi zor olmadan olmaz değil mi alışmaya çalışıyoruz işte umarım her şey iyi gider hayatımda neyseeee :))Yine çenem düştü gerçekten amacımızdan sapmadan devam edelim. Öncelikle bugün ROSSMANN beni kendine çekti ve gittim hemen zaten sevgili Aseta'nın güzel etkinliği için eksiklerimi tamamlamam gerekiyordu. Gittim oje ve bir kaç parça ürün aldım. Bu ürünler arasına ISANA el kremi de bulunmaktaydı. Deneme boyu zannediyorum ki 1.5 TL verdim ürüne. Eve geldikten sonra bloglarda yazılarını okudum. Elleri yağlı bıraktığını yazmıştı birçok arkadaş. Aslında benim cilt tipim kuru değil ama el kremlerini arada tercih ediyorum. Sürdüğümde benim elimde böyle bir his bırakmadı. Aslında keşke almasaydım diye düşündüm yorumlardan dolayı ama şimdilik bir sıkıntımız yok ilerleyen günlerde de umarım değişmez. Küçük olduğundan tam çanta boy, çantada taşıması gayet kolay olur :)))

Okuduğunuz için çok çok teşekkürler, mutluluk daima sizinle olsun :* :))

4 yorum:

 1. merhaba, benim cildim çok kuru olduğu için ben seviyorum bu kremi, üstelik bence hoş bir kokusu var :))
  iş hayatı her ne kadar zor olsa da bir şekilde sonrasında herşey yoluna giriyor, sıkmamalısın canını, umarım herşey istediğin gibi olur :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım bende kokusunu beğendim tek değilim demek ki çünkü bloglarda kokusununda güzel olmadığını okudum. Tabii kişiden kişiye farklılıklar var :) Ve güzel yorumun için çok teşekkürler :*

   Sil
 2. Kuzucum ben bu kremi çok beğeniyorum :) Aldım ve çantama attım :))

  YanıtlaSil
 3. Evet bende beğendim bugünde kullandım bir kaç kez yani olumsuz değil olumlu özelliği de bulunmakta ve tekrar almayı düşünebilirim yani :))

  YanıtlaSil