29 Aralık 2013 Pazar

Evlilik ?!?!?!

Merhabalaaar, merhabalaar

Ya şimdi diyeceksiniz ki bu kız kitap ve makyaj postları yayınlamıyor muydu bu da nereden çıktı ? Yoksa evleniyor mu ? Küçük değil miydi ya hu ? gibi sorular aklınıza gelebilir. Evet ya daha küçücüğüm ben minnak bi şeyim nasıl anlatsam bilemedim.

Arkadaşım nişanlanma evresinde ve bu durum beni pek etkiledi. Elimizde büyüdün sen tatlım. Anne tavuk gibi hüzünlüyüm vesselam..Sonrasında kendimi yerine koyma kısmına geçiyorum. Korkuyorum ya daha 21 yaşında evlilikte nesiymiş diyorum kendi kendime. Erken ya gerçekten erken ya da ben böyle düşünüyorum. Aşkın ne zaman nerede geleceği de belli değil kızım sana henüz gelmemiş mi diyorsunuz yoksa ? Aşkın merkezindeyim a dostlar. Sadece yaş erken diyorum. Yükler ağırlaşıyor diyorum. Ev geçindirmek çok mu kolay ?

Yemeği, bulaşığı, ütüsü, misafiri falandı filandı oldun mu asosyal. En çok korktuğum şeyde kendime vakit ayıramamak zannediyorum ki. Hı dersiniz ki şimdi de 30'da evlensen de aynı. Evet orada da haklısınız yerden göğe kadar ama zaten 30' a kadar gezdin, eğlendin gerisi sevdiğinle olsun. Bir küçük bebişin olsun.

Sonuçta aile olmak bu doğanın kanunu. Anne baba nereye kadar ? Bir can yoldaşı bulmak lazım kendine. Sevmek, sevilmek, zorluk yaşamak ve hayatı öğrenmek.Uzun sözün kısası bekarlık sultanlıktır lafının %50'sine katılıp geri kalan %50'sini evde zor tutanlardanım. Yinede 21'de evlenmek çok erken. Ağır bir yükü kaldırabilmek için biraz olgunlaşmayı beklemek gerekir.


6 yorum:

 1. benim son postum da bunun la ilgiliydi :)) isabet olmuş :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahah hemen okuyorum. Nişan için elbise bakarken yazıverdim postu :D

   Sil
 2. çok hoş olmuş, keyifle okudum :)

  YanıtlaSil
 3. @Meltem

  :D Karikatürler nasıl ama ?

  YanıtlaSil
 4. harika bi yazı olmuş cnm :D daha küçüğüz bizz yaa

  YanıtlaSil
 5. @Sinem
  Aynen benim söylememle minnak daha :D

  YanıtlaSil