1 Aralık 2013 Pazar

Yılbaşı Etkinliği

Güzel bir etkinlikle karşınızdayız evet yeni olmama rağmen beni ortağı yaptığı için öncelikle sevgili arkadaşım Aseta'ya teşekkür ederim. Ve sizleri de bu güzel etkinliğimize davet ederim.  Etkinliğimize ulaşabilmek için tıklayınız.

*Yazılar Aseta'nın blogundan alıntıdır.

Yılbaşı Çekilişi

Çekiliş dediğime bakmayın, evet çekiliş ama blog aleminde alıştığımız çekilişlerden değil. Ama aslında çekiliş. Nasıl çekiliş? Okuldaki gibi bir çekiliş.


Daha fazla kafanızı karıştırmadan, mevzuyu açıklığa kavuşturuyorum...

Malum yılbaşı yaklaşıyor ve ben henüz hediyemi gönderememiş olsam da (Neslihan beni affet! :( )yeni bir hediyeleşme etkinliği başlatmak istediğim ve bu sefer bir ortağım da var: canım arkadaşım Kitap ve Güzellik!

Diğer etkinliklerden farklı bir etkinlik olacak...

Siz bana (yaseminergenc39@gmail.com) ya da Hazal'a (kitapguzellik@gmail.com) etkinliğe katılmak istediğinizi ve kargo bilgilerinizi yazacaksınız. Etkinlik eşleşmeleri tamamlandığında ise size çıkan kişinin kargo bilgileri size yollanacak ve siz ona hediyenizi yollayacaksınız.

Şöyle de bir ayrıntı var, belirteyim... Sizin hediye yollayacağınız kişiyle, sizin hediye yollayacağınız kişiler farklı kişiler olacak. Yani aynı okullarda yaptığımız yılbaşı çekilişleri gibi.

Umuyorum, açıklayıcı olmuşumdur. Yine heyecanlıyım da, elim ayağıma dolaşıyor :))


Paket içeriği:

10 TL ve 30 TL arasında bir maddi değer biçelim. İçinde bir kitabın ve kırmızı bir şeyin (her şey olabilir) bulunması zorunludur.

Kargo ücreti gönderene aittir.


Şartlar:

Şart yok, arkadaşlar :)) Tek yapmanız gereken yukarıda da belirttiğim gibi adresinizi bize iletmeniz. Bir de şuradaki tiviti RT yaparsanız çok sevinirim. Twitterı olanlar için şartım bu. Twitterınız yoksa canınız sağ olsun :))


Sizden ricam:

Arkadaşlar, önceki etkinliğimde hoşuma gitmeyen şeyler oldu. Karşınızdaki insanı gerek haber vermeyerek, gerek geciktirerek, gerek başka şeylerle mağdur etmenizden hiç hoşlanmadım. Eğer bir etkinliğe katılıyorsanız, o mail adresinizi düzenli olarak kontrol etmelisiniz.

Etkinliğe katıldıktan sonra vay efendim benim maddi durumum bozuk, yok öyle yok böyle gönderemedim kargoyu demeyin lütfen. Eğer diyecekseniz, daha basit bir yol var: Katılmayın. Kimsenin de hevesini kursağında bırakmayın.


20 aralıkta eşleşmeler açıklanacak ve size hediye göndereceğiniz kişinin adresi söylenecek. En geç 30 aralık tarihine kadar gönderim yaparsanız sevinirim.


Bir de, size kimin çıktığını hiçbir yerde duyurmak yok :)) Okullarda hiç gizli kalmazdı çıkan isimler, bakalım burada kalacak mı :))


Umuyorum önceki kadar güzel katılımlı, mutluluk dolu bir etkinlik olur.


Sevgiler <3
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder