21 Şubat 2014 Cuma

Okudum # Pinkfreud - Sorun Bende Değil Sende

Merhabalar,

Daha önceki yazılarımda dile getirmiştim. Artık polisiye, macera, gizem dışında bir kitap okumak istediğimi. Bu kitap benim için baya denk geldi doğrusu. Neyse tekrar bu kitap ve diğerleri için teşekkür ederim arkadaşıma. 

Kitabı okudum evet ama okuyup bitirmemin nedeni bir kitabı yarıda bırakma huyum yoktur. Bitmesini baya istediğim için hemen bitsin başka bir kitaba dedim. Olmamış bu kitap ya da olmuşta hiiiiç bana göre değil. Biraz özet geçmiş gibi olursak bu kitapla ilgili,

Bir bora varmış bu kızın sevgilisi, bir gün bu kızdan ayrılmış olay buradan başlamış. Kitap içerisi cinsellik, küfür ve sevgili ile ilgili başka bir şey yok. Hayır ben bunlar olmasın demiyorum. Ama "baymadan olsun" ben çok sıkıldım. Kitabı çok saçma buldum. Sonra dedim ki "Sherlock candır" Elli ton üçlemesinde bunun bin katı cinsellik vardı ama konuyu farklı yerlere dayandırmasını baya iyi bilmişti yazarı. Bu serinin diğer kitaplarını okumadım. Belki bir gün karşılaşırsam okurum. Ama ne yazık ki benden eksi not aldın "Bizimla deyılsın" Hiç yorum yok:

Yorum Gönder