29 Mart 2014 Cumartesi

Bioderma Atoderm El Kremi

Merhabalar arkadaşlar,

Bugün size severek kullandığım bir ürün hakkında bilgi vermek istyorum. Biodermanın tüm ürünlerini severek kullanıyorum. Ve çoğu ürününü incelediğimi düşünüyorum. Ailecek kullandığımız Bioderma Atoderm el kremi sürekli yanımızda.

Benim özellikle banyo sonrasında ve temizlik yaptığım zamanlardan sonra ellerimde kuruluk oluyor. O zamanlarda sıkça kullanıyorum. Sürdüğüm andan itibaren etkisini görüyorum. Sanırım aradığım nemi veren kremi buldum. Uzun sürede etkisinin kalması bence bu ürünün puanının daha da artmasına sebep oluyor.

Sadece ben değil evde bulunan diğer aile bireylerininde çok sık kullanmasından dolayı sürekli yeniliyoruz. Kuru ve yıpranmış ellerr için besleyici ve onarıcı kremi ellerimize nazikçe masaj yaparak uygulamamız gerekiyor. İhtiyaç duyulan sıklıkta tekrarlamamız gerektiği. Bioderma ürününün arkasında yazıyor. Ama ben genellikle maximum günde 2 defa kullanıyorum.


Ürün 50 ml tam çantaya atıp sürekli yanımızda dolaştırmalık yani. Elleri yıpranmış ve neme ihtiyacı olan herkes için Bioderma Atoderm El kremini tavsiye ederim. Tabi ki tüm Bioderma ürünleri gibi :)

Sevgiler,

--- Beni Takip etmek için ---
kitapguzellik@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder