26 Haziran 2014 Perşembe

Konuk Yazar #4 / Wishingbeauty - Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Merhabalar,
Öncelikle Sevgili Hazal’ı tanıdığım için çok mutluyum.İkimizinde ortak tutkusu kitaplar ve kozmetik olunca anlatacak,yazacak pekçok şey oluyor haliyle:) Hazal’a beni bloğunda konuk yazar olarak davet ettiği için çok teşekkür ederim.
Makyaj yapmayı seviyoruz öyle değil mi? Güzel hoş ama birde makyajı temizleme işlemi var.Daha önce Bioderma makyaj temizleme suyunu kullanıyordum.Ancak indirimlerden birinde Garnier’in makyaj temizleme suyunu aldım ve oldukça memnun kaldım.Bugün sizler için “Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyunu”  incelemek istiyorum.

C:\Users\PC\Desktop\garnier 1.jpg 
Garnier Makyaj Temizleme Suyu ile yüz,göz ve dudak makyajımı temizliyorum.Ancak yoğun bir göz makyajı yaptıysam Neutrogena göz makyaj temizleyicisi ile çıkarıyorum.
Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyunu bir pamuğa dökerek  makyajınızı kolayca temizliyorsunuz.Ürünün arkasındaki açıklama kısmında durulamaya gerek olmadığı yazılsada ben cildimi suyla ve Caudalie yıkama köpüğü ile temizlemeden rahat edemiyorum.
C:\Users\PC\Desktop\garnier 3 new.jpg 
Şişenin kapağı oldukça pratik.Bu şekilde ürün israfının önüne geçilmiş oluyor.
C:\Users\PC\Desktop\garnier 4.jpg 
Garnier makyaj temizleme suyu 400ml’lik şişesi ile oldukça bereketli bir ürün.400ml’lik bu şişenin 200 kez kullanım sağlayacağı belirtilmiş.Henüz bu konuda bir şey söyleyemem ancak dediğim gibi uzun süre gidiyor.
Ürünün içeriğini merak edenler  için:
C:\Users\PC\Desktop\garnier 2.jpg 
İndirimden yaklaşık 10TL gibi bir fiyata almıştım.Yeniden alır mıyım evet ben memnun kaldım ve bitince yeniden almayı düşünüyorum.
Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur.Sevgili Hazal’a bana bu köşeyi ayırdığı için tekrar çok teşekkür ediyorum.

--- 
Konuk yazar olduğu için arkadaşıma çok teşekkür ederim. Kendisini tanıdığıma çok mutlu oldum.

Ayrıca hiç blogunun linkini bırakmamış olması ve kendisinden bahsetmemiş olması büyük bir incelik. Fakat ben bu güzelliği sizlerin takip etmesini istiyorum. Buraya yıklayarak lütfen takip ediniz. Büyük şeyler kaçırıyorsunuz.

--- Beni Takip etmek için ---

kitapguzellik@gmail.com
 
 

2 yorum:

  1. ürünü bende çok sevdim ama Garnier deney yapan bir firma o yüzden bir daha almayacağım :((

    YanıtlaSil
  2. Canım bloğunda konuk yazar olarak yer verdiğin için çok teşekkür ediyorum.güzel sözlerin için tekrar teşekkür ediyorum:) ürün çok güzel bir ürün.hayvanlar üzerinde test yapıp yapmadıklarını inan hiç bilmiyorum.yapıyorlarsa sesimizi duyup umarım bırakırlar.

    YanıtlaSil