18 Temmuz 2014 Cuma

Providence Üçlemesi 1-2

Merhabalar,

Güzel birgünden selam ederim dostlar. Değişik giriş yapmaktan çok hoşlanıyorum :))

Bir hayli zaman önce sevgili Geveze Kitap Kurdu'nun Büyük çekilişini kazanmıştım. Ona çok teşekkür ediyorum, tekrar, tekrar.Gerçekten büyüktü ve kitaplarla alakalı bir çekiliş oldu. Çok istediğimden olmalı ki çekilişin kazananı ben oldum.

Instagramdan beni takip ediyorsanız kitapları görmüş olmanız gerekir.


Tam çıkmamış olsa da kitaplarımın bir kısmı böyle okudukça tüm kitaplarımı sizlerle tanıştırıyor olacağım. Öncelikle başlayıp sevdiğim bir seriden bahsedelim sizlerle. Araf - Cehennem ve Cennet üçlemesinden oluşan Providence üçlemesi. Ben Araf ve Cehennem'i okudum. Sırada ilk alacağım kitap Cennet olacak merak ediyorum. Biraz fantastik bir kitap pek böyle kitaplar okumam ama bu benim ayıbım tabii ki :))

Ben fantastik kitap okuyanlar için Providence serisini tavsiye ederim. Sürükleyici ve merak uyandırıcı olması sizi kendi dünyasına çekmeye yetiyor bence..


ARAF 
şığın olduğu yerde, karanlık da vardır.

Nina, babasının ölümüyle kendisini Providence'ta varlığından hiç haberdar olmadığı bambaşka bir dünyanın içinde bulur. Babasının cenazesinin olduğu gün otobüs durağında tesadüfen karşılaştığına inandığı çekici, karşı konulamaz Jared ile yakınlaşmasıysa Nina'nın hayatını tamamen altüst eder.

Jared ile Nina'nın birbirlerine âşık olmaları işleri tamamen zora sokar. Jared, Nina'yı sadece babasının düşmanları olan insanlardan değil, kendi soyundan olan yarı meleklerle Cehennem'deki Şeytanlar'dan da korumak zorunda kalır. Jared ile Nina'nın birlikte olabilmek için kaderlerine karşı gelip düşmanlarını alt etmeleri gerekir.

Tatlı Bela ve Ayaklı Bela romanlarıyla olay yaratan Jamie McGuire, bu kez farklı bir seriyle karşımıza çıkıyor.

Providence üçlemesinin ilk romanı Araf, devamını merakla bekleyeceğiniz fantastik bir aşka sahne oluyor. 
(Tanıtım Bülteninden)


CEHENNEM 

Nina Grey, şeytanlarla yaptığı savaşın yaralarını yeni yeni sarıyordu. Geçmişte olanlar çok uzakta kalmış gibiydi. Hem okuluna devam ediyor hem de babasından kalan şirketin başına geçmek için hazırlanıyordu. Her şey normale dönmüştü, geceleri gördüğü kâbuslar dışında...

Nina ve nişanlısı Jared için bu kâbusların tek bir anlamı vardı: Yaklaşan tehlike ve Şeytanlarla yapılacak olası bir savaş… Tatlı Bela'nın yazarı Jamie McGuire, Providence üçlemesinin ikinci romanı Cehennem'de hem içinizi ısıtacak hem de tüylerinizi diken diken edecek!
(Tanıtım Bülteninden)

Sevgilerle kalın :*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder