26 Eylül 2014 Cuma

Blogger Bazaar #6 / Başlıyoooor :)

Selamlar,

Herkesin haberi olsun diye bu etkinliği sizlere haber vermek istedim. Bilenler bilmeyenlere, duyanlar duymayanlara söylesin lütfen.

Bildiğiniz üzere Blogger Bazaar adı altında bloggerlar yaptıkları ürünleri ve kendi ürünlerini satışa çıkarıyor. Uygun fiyatlarla alışverişini yapabilir ve tanışıp kaynaşabilirsiniz.

Bu sıcacık etkinliğe uğramadan olmayacağını düşündüm. Ve 28 Eylül günümün bir kısmını buraya ayırıyorum.

Umarım sizlerle karşılaşır tanışırız. :)

 
BLOGGER BAZAAR 6 GELİYOR
 
Blogger Bazaar yeni blogger ve markalarıyla 28 Eylül’de takipçileriyle buluşmaya hazırlanıyor
Geçtiğimiz sene başlayan alışveriş serüvenini altıncısıyla devam ettiren Blogger Bazaar, bu kez alışveriş tutkunlarını Curcuna’ya davet ediyor. Uygun fiyatlı ikinci el pazarı sektörüne yön veren Blogger Bazaar, bugüne dek ağırladığı binlerce misafirini en sevdiği blog yazarlarıyla buluşturdu. Sosyal medya takipçilerinin gardıroplarında olmasını istediklerini tüm ürün çeşitlerine yer veren Blogger Bazaar’ın yeni yol arkadaşları moda, life style, anne-çocuk ve fotoğraf gibi pek çok konuda yazan blogger’lar olacak.
Bonvagon, Kafka Okur, Charles et Stan, Makas Beşiktaş, Basit Anlat, Kutumubu ve Radyo Mood’un sponsor olduğu Blogger Bazaar’ın ön satışıysa Shop in Star üzerinden, etkinlikten bir hafta önce başlatılacaktır.
Tüm gün gerçekleşen etkinlikleri yakından izleme imkanı bulacağınız Banttan Canlı Yayın bana yetmez orada olmayalım diyen tüm takipçilerimizi 28 Eylül Pazar günü 12:00-19:00 saatleri arasında Taksim Kafe Pi-Curcuna’ya bekliyoruz.
 

1 yorum:

  1. Ben de gun icerisinde olacağım. Muhakkak karşılaşmak isterim sizinle :)
    Eğlenceli olur,, fotoğraf cekiliriz en azından güzel bir anı olarak kalır aramızda ne dersiniz? :)

    Sevgiler,
    FK

    YanıtlaSil