27 Eylül 2014 Cumartesi

Gratis Bayram İndirimi

Merhabalar,

Soğuk ve yağışlı bir Cumartesi gününden hepinize selamlar dostlar ! Umarım gününüz çok iyi geçiyordur. Yağmurun ve toprak kokusunun beraberinde güzel bir indirim yazısı yazmaya karar verdim.

Hepinizin yaptığı gibi ben de Gratis indiriminden yararlandım. Uzun süredir bunu bekliyordum diyebilirim. Tabii bazı alışverişlere baktığım zaman ben pek bir harcama yapmamışım diyorum. Ama aranızdan bazılarıda benim alışverişimi fazla görebilir. Hatta The Balm'ı toplamışta gelmişsin diyebilir. Olsun :)))


Fotoğrafta gördüğünüz gibi küçük şeyler aldım kendime ve tabii ki size :) Kısa bir süre sonra blogumun 1. yılını kutlamak amacıyla bir çekiliş düzenleyeceğim ve tabii sizlere The Balm'ın ürünlerinden ve ayrıca küçük bazı hediyelerden vereceğim.

Peki ben neler aldım ?

 • Down Boy allığı bir çekiliş sonucuyla bana gelmişti. Tekrar kızlara çok teşekkür ediyorum. Allığı çok beğenmiş ve yedeğini almak fikrini bu bayrama saklamıştım. Fiyatı 16 TL olmuştu. Güzel olmuştu hemen sepete attım.
 • Smoke Balm Paletini sizler için aldım ve son indirim gününde kendime yedekledim. İleri günlerde blogta yazısını yazmış olacağım. Fiyatı yanılmıyorsam 13 TL
 • The Balm Eyeliner daha önce blogumda yazdığım gibi kendilerine bayılıyorum. Ve sizinde bayılacağınızı düşündüğüm için sepete attım. Sizleri bekleyen bu ürünün fiyatı 14 TL
 • Pastel Nude ojelerde indirim yoktu fakat instagramda ve bloglarda şu sıra sadece bu ojeyi görüyorum, merak ettim ve hemen aldım. İyi ki almışım çok beğendim diğer renklerinden almayı kesin kafama koydum fiyatı 2,90 TL
 • Benri Islak Mendil hem de büyükçe boyundan kaptım 2 TL olması lazım
 • Garnier 5 numara Açık Kahve saç boyası indirimle 5.25 TL olmasıyla sevinç çığlıkları atmam bir oldu. Annem için ya gerçekten :)
Bir Gratis indirimini böylece atlatmış bulunuyorum. Sanırım uzun bir süre bişeyler almayacağım. Sadece ek olarak tonik ve krem ihtiyaçlarımı giderebilirim.

Siz Gratis indirimini nasıl buldunuz ?


1 yorum:

 1. merhaba,
  26 ekim blogger buluşmamıza beklerim.
  http://ilkblogdenemem.blogspot.com.tr/2014/09/26-ekim-2014de-blogger-cay-etkinligimiz.html

  YanıtlaSil