4 Kasım 2014 Salı

33. İstanbul Kitap Fuarı Başlıyor !

Merhabalar arkadaşlar,

Sizinle uzun süredir gelmesini beklediğim bir haber paylaşmak istiyorum. Her yıl İstanbul'da düzenlenen ve çoğumuzun katıldığı 33. İstanbul Kitap Fuarı 8-16 Kasım tarihlerinde açılıyor. %20-%30 gibi indirimlerle alabileceğimiz kitaplar ve bir çok yazarın katılımıyla imza günleri biz kitapseverleri bekliyor.

Kitap Mevsimi Başlıyor

İstanbul Kitap Fuarı 8 Kasım Cumartesi günü 33. kez kapılarını TÜYAP
Fuar ve Kongre Merkezi’nde açmaya hazırlanıyor

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı bu yıl 8-16 Kasım 2014 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi- Büyükçekmece’de kapılarını açacak.
Türkiye ve yurt dışından 850 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenen İstanbul Kitap Fuarı’nda söyleşi, panel, çocuk etkinlikleri ve dinletilerle birlikte 270 etkinlik gerçekleştirilecek.

Sinemamızın Yüzyılı ve Atilla Dorsay
33. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, Türk Sinemasının yüzüncü yılını “Sinemamızın 100 Yılı” temasıyla selamlıyor. Onur yazarının Atilla Dorsay olduğu fuar, kitapseverleri sinemanın uzun yolculuğuna söyleşiler, paneller, müzik dinletileri ve sergilerle tanıklık etmeye davet ediyor.
Fuar süresince oyuncu, yönetmen ve yazarların katılımıyla Atilla Dorsay’ın sinema eleştirmenliği, yazarlığı ve yaşamı üzerine söyleşiler gerçekleştirilecektir. Sinema teması kapsamında 50 etkinlik düzenlenecektir.
TÜYAP tarafından düzenlenen tasarımını Sadık Karamustafa’nın gerçekleştirdiği “Renkli Sinemaskop Bir Hayat: Atilla Dorsay” sergisinde Onur Yazarı Atilla Dorsay‘ın yaşamı, sinema yolculuğu, çalışmaları ve eserlerinden tadımlık bir seçki okurları karşılayacak.

SERVİS SAATLERİ

BAKIRKÖY DENiZ OTOBÜSLERi iSKELESi OTOPARKI

Geliş : 09.00 - 15.00
Saatleri arasında her yarım saatte bir hareket edecektir.
Dönüş : 14.00 - 19.00*
Saatleri arasında her saat başı hareket edecektir.
* Hafta sonu fuar alanından son otobüs hareket saati 20.00 olacaktır.
Fuarın son günü 16 Kasım’da ise 19.00’da olacaktır.

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ (FINDIKLI)

HAFTA İÇİ
Geliş : 10.00 - 13.00
Dönüş : 16.00

TÜYAP’a Metrobüs ile Ulaşım Çok Kolay
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi; Metrobüs Son Durakta..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder