6 Kasım 2014 Perşembe

Clean & Clear Siyah Nokta Temizleme Losyonu

Merhabalar arkadaşlar,

Nasılsınız ? Umarım sorun yoktur. Güzel bir Perşembe gününden hepinize kokulu öpücüklerimi yolluyorum. Bugün makyajı, ojeyi bir kenara bırakıp büyük problemimiz olan siyah noktalardan bahsedelim.


Siyah Noktalar ! Hepimizin bu konuda sıkıntısı olduğu kesin. Az ya da çok farketmez hepimizde var. Bazılarımız saklamaya çalışırken bazılarımız yok etme çabasındayız. İşte ben yok etmek isteyenlerdenim. 

La Roche Posay Effaclar Duo'yu yüzüme kullanıyorum sivilcelerim için bunun sonrasında güzel bir temizliyorum yüzümü gül suyu ile ve üzerinden bu tonikle geçiyorum. Ben siyah noktalarımın gözle görülür seviyede azaldığını düşünüyorum ve söyleyenlerden kesin onaylı bir şekilde bunu dile getiriyorum.

Bu ürünü ne sıklıkla kullandığıma gelecek olursak. Hergün uyguluyorum ve Clean & Clear'ın bu ürününü bittikçe alıyorum. Pamuk yardımı ile sadece siyah nokta bölgeme (burnuma) sürdüğümden çok sık bitmiyor. Bu da bir defa almanızın kötü bir yanı olmayacağını ortaya çıkarıyor.

Bu ürün gözeneklerinizi tıkayan siyah nokta oluşumunu engelliyor ve siyah nokta olabilecek hertürlü yağı, kiri temizliyor. Tonik sonrasında nemlendirici kullanıyorum yüzüme fakat sizin cildinizin nasıl olduğunu neye ihtiyaç duyduğunu bilemem fakat nemlendirmekte zarar olmadığını düşünüyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder