11 Kasım 2014 Salı

GLISS - Saç Bakım Kremi

Merhabalar arkadaşlar,

Bugün uzun süredir beraber olduğum sevgili saç bakım kremimden bahsetmek istiyorum. Daha çok beğendiğim ürünleri sizinle paylaşıyorum. Umarım sizin açınızdan yararlı yazılar oluyordur.Saçlarıma çok fazla dikkat ettiğim ve kremler kullandığım çok doğrudur. Bir bayanın uzun saçlarının olması gerektiği düşüncesindeyim. Canlı görünmesi, kırıklarının olmaması ve beslenmesi her zaman dikkat edilmesi gereken özelliklerden olmuştur.

Benimde sıklıkla kullandığım ve beğendiğim saç bakım kremi olan Schwarzkopf GLISS ailesi saç bakım kremini banyodan sonra kullanmayı aksatmamaya çalışıyorum. İçerisinde bulunan sıvılaştırmış keratin saçlarınıza canlılık ve besleyicilik katıyor.

Ben daha çok parlaklık versin diye kullanıyorum bu ürünü. Aslında İpeksi saç yüzeyi ve kolay tarama vaatleri arasında fakat benim saç tipimde bunları barındırdığı için size net birşey söyleyemiyorum fakat saçıma uyguladığımda saçlarıma bir yumuşaklık hissi veriyor.

İki katmanlı olduğu için her kullanışınızdan önce şişeyi iyice çalkalamanız gerekiyor. Ben her yıkamadan sonra 3-4 sprey kadar saçlarıma kullanıyorum. Yalnız kullandığınız zaman saçlarınızın kuru veya hafif nemli olması yeterli olacaktır. Durulamanızı gerektiren bir durum olmadığı için nemlide uygulanabilir.


1 yorum:

  1. benim de bayadır kullandığım saç kremim ancak ben pek memnun kalamadım :/ http://milkyandmintyshouse.blogspot.com.tr/ blogumda yazısı var beklerim :)

    YanıtlaSil