2 Kasım 2014 Pazar

Kemik Arkadaşım Blogger Çay Etkinliği

Merhabalar arkadaşlar,

Bugün geçen hafta sevgili Fidan Hanım'ın davetiyle katıldığım Kemik Arkadaşım Blogger Çay daveti hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağım.

SDC13361.JPG görüntüleniyor

Birçok etkinlikten farklı bir yapıda olan bu etkinlikte oldukça eğlendim ve gerekli bilgilendirmeleri aldım. Kemik Arkadaşım nedir diye soracak olursanız. Sokakta bırakılan güzel dostlarımızın bakımıyla ilgilenen bir platform aşağıda sizlere linki vereceğim oradan tüm bilgilere detaylı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Hem atmosferi hem de katılan bloggerların güzelliğiyle saatlerin oldukça hızlı geçtiğini düşünüyorum. Arnavutköy'de boğaza karşı yaptığımız bu etkinlikte güzel bir ev ortamı oluşturulmuştu. Fidan Hanım sağolsun tüm konuklarıyla yakından ilgilenmeye çalıştı. Yoğun bir iş gerektirdiği için atladığı konular olabilir fakat geçerli notunu aldı bence bizlerden.


Sokaktaki dostlarımızı unutmamızı gerektiğinden bu hatırlatmayı bizlere sunan güzel bir buluşma geçirdik. Masalarımızda Hayvanları seviyorum yazıları hepimizi gülümsetti.


Ayrıca bugüne özel diyetimi bozduğumu söyleyebilirim. Müthiş sponsorlar ve Fidan Hanım'ın ellerinden çıkmış yemekler bizi doyurmaya yetti ve arttı bile.

Yemek Sponsorlarımız
En beğendiklerimi soracak olursanız hepsi gerçekten güzeldi. İçli köfte, Çiğköfte, Döner, Salatalar, Kurabiyeler daha sayamadıklarımla birlikte hem gözümüz hem de gönlümüz doydu.
Ama söyleyemeden edemeyeceğim Sarıyer Börekçisinden gelen harika su böreklerine gerçekten çok bayıldııım. :)
Bulunduğumuz yer içerisinde Fidan Hanım ve kardeşinin yaptığı çok güzel tasarımlar bulunuyordu. SDC13333.JPG görüntüleniyor 
Güzel yemeklerimizi yedikten sonra sıra kurabiye, pasta ve lokuma gelmişti. 
SDC13342.JPG görüntüleniyor

Cake Factory günün anlamına uygun bir kurabiye ile bizlere merhaba dedi Kemik şeklinde olan kurabiyeler oldukça muhteşem görünüyordu. 

SDC13363.JPG görüntüleniyor 

Ve görenleri gülümseten pastamız. Sizce de oldukça muhteşem değil mi ? Anoush Bakery    çok güzel bir işçilik çıkarmış. Bayağı yemişiz değil mi :)

Sponsorlarımız için bir diğer postu bekleyiniz. Hepinizi öpüyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder