13 Kasım 2014 Perşembe

Rimmel London Kate 02 Ruj

Selamlaar, 

Hepinizi öpüyorum. Nasılsınız ? Umarım güzel bir güne uyanmışsınızdır. Ben raporlarla hayatımı geçirmeye devam ediyorum. Şimdilik bir sıkıntı görünmüyor

Neyse gelelim bugünümüzün asıl konusuna. Uzun süredir ruj olarak Rimmel London Kate Moss serisini tercih ediyorum. Elimde sanırım 3-4 adet rengi var artık bir taraftan başlayarak fazlaları bitirme derdindeyim. 


Rengi pembe tam renk verdiği zaman esmer tenli olduğumdan pek yakışmıyor. Bu yüzden ben alt dudağıma sürdükten sonra üst dudağıma sürme gereksinimi duymadan üste yediriyorum. Bu sayede hem rengini biraz açmış hem de kendime uydurmuş oluyorum.


Yapılarınıda seviyorum. Çünkü bu ruju sürdüğünüz zaman dudak kusurlarınızı belli etmiyor. Doğrusu bende belli etmedi bu yüzden makyaj çantamdan ayırmadığım rujlar arasında. Şu sıralar hastalık falan derken dudaklarım yara ve çatlaklarla doldu o yüzden sık ruj süremiyorum daha çok koruyucu kremler kullanıyorum. Ama dudaklarım düzelmeye başladığında tabii ki sürmeye devam.
 

2 yorum:

  1. Rimmel'in bu ruj serisini ben de çok severek kullanıyorum. Keşif etkinliğinden geldim bu güzel bloga. Bana da beklerim.
    http://birguzellikhikayesi.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil
  2. Rengi çok hoşmuş <3

    http://guzellikeditoru.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil