25 Kasım 2014 Salı

WTP (Walky Talky Party) Aynı Yıldızın Altında - The Fault in Our Stars

Merhabalar arkadaşlar,

Uzun süredir whatsapp grubumuz olan Walky Talky Party bizim buluşma noktamızdı. Sürekli bir şekilde konuşuyorduk. Blogun güzel arkadaşlıklar kazandırdığına bir kez daha bu yazıyla bence şahit olabilirsiniz. Bugün farklı birşeyler yapmamız gerektiğini düşündük ve Gizem'in Saksısı, Kardelen Blog, Tek Aşk A* ve Biraz Hayat ile birlikte güzel bir etkinlik planlayalım dedik. Ama bu sefer makyajdan daha farklı olarak kitap, film gibi aktivitelere yer vermek istedik. Hepimiz canımız sıkıldığında film izlemek isteriz hepimizin kitap okumaya ihtiyacı vardır değil mi ? O yüzden bence bizi izlemeye devam edin.

Öncelikle konumuza geçmeden önce bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Gizem'in Saksısı blogu için tıklayınız

Kardelen Blog için tıklayınız

Tek Aşk A* 'nın blogu için tıklayınız

Biraz Hayat blogu için tıklayınız

Bloglarımızı takip ettiyseniz gelin bu hafta sizlerle paylaşacağımız filmimize geçelim;


Daha önce kitabını okuduğum Aynı Yıldızın Altında filmini çok merakla izlediğimi söyleyemeceğim. Çünkü ne olacağını nasıl gelişeceğini biliyorum. Sanırım bu durumlarda önce filmi sonra kitabı okunmalı.Eğer kitabı okumaduysanız lütfen filmi izleyin güzeldi biraz hüzünlüyseniz tam ağlatmalık bir film..

İki kanserli gencin "İsa'nın kalbinde" buluşmasıyla birlikte tüm hikaye başlıyor. Zaman geçtikçe birbirlerine aşık olan gençlerin kaderi birbirlerine yazılmış gibi. Hazel'ın ölmeden önce en çok merak ettiği bir kitabın geri kalmış bölümüdür ve August sevgilisine yardımcı olur. Yazar gençleri Amsterdama çağırır 1 dilek hakkını kullanıp amsterdam yolunu tutan gençlerin başına hiç olmayacak olaylar gelecektir. Fakat gerçek şu ki birbirlerinin başına gelecek en güzel şey tanışmış olmalarıdır. 
Fakat gençleri kaçınılmaz bir son bekliyordu Hazel en sevdiğini geride bırakacaktı...


 
 

Künye

Yönetmen Josh Boone Senaryo , , Yapımcı Marty Bowen , Wyck Godfrey Müzik Nate Walcott , Mike Mogis Görüntü Yönetmeni Ben Richardson Vizyona Giriş Tarihi 27 Haziran 2014 Süre 126 dk Tür Dram, Duygusal Ülke ABD - See more at: http://www.sinematurk.com/film/52545-ayni-yildizin-altinda/#sthash.TowS1xJ4.dpu

1 yorum:

  1. benim de beğendim ve acının ve romantizmin doruklarında bir film

    YanıtlaSil