6 Aralık 2014 Cumartesi

KATE MOSS’TAN RIMMEL’E ÖZEL KOLEKSİYONBASIN BÜLTENİ

KATE MOSS’TAN RIMMEL’E ÖZEL KOLEKSİYON
Kate Moss’un değerli taşlardan ilham alarak hazırladığı maskara, kalem far ve jel eyeliner  “Idol Eyes Collection by Kate” Koleksiyonu’nda!

Bohem tarzın kraliçesi Kate Moss tarafından Rimmel için özel olarak tasarlanan iki farklı renkte maskara, üç farklı tonda kalem far ve jel eyelinerdan oluşan “Idol Eyes Collection by Kate” özel koleksiyonu Watsons mağazalarında.
Stil ikonu ünlü model Kate Moss’un imzasını taşıyan ve sadece Watsons mağazalarında satışa sunulacak “Idol Eyes Collection by Kate” özel koleksiyonda yer alan maskara, kalem far ve jel eyeliner yoğun ve özgün renkleri ile farklı ve etkileyici bir göz makyajı yaratmak için ideal.

KATE Idol Eyes Maskara:
Kate Idol Eyes Maskara Siyah ve Mavi renk seçenekleriyle kirpiklerinizde değerli taşların ışıltısını yaşatıyor. Kirpiklerinizi kökten uca kavrayan ve kıvıran özel fırçası ince ucuyla, iç taraftaki ulaşılması zor kirpikleri yakalarken, geniş kısmıyla kirpiklere etkileyici hacim ve kıvrım veriyor. Topaklanma yapmayan bu özel maskarayla kirpikleriniz tek fırça hareketiyle daha dolgun bir görünüm kazanıyor. Fiyat : 16,99 TLKATE Kalem Far:
24 saate kadar kalıcılığı olan Kate Kalem Far Koleksiyonu Pembe Altın, Mavi ve Saf Turkuaz tonlarında cesur üç renk seçeneğiyle gözlerinize mücevher ışıltısı katıyor. Yumuşak ve kremsi formülü sayesinde çizilme ve bulaşma olmadan rahatça uygulayabileceğiniz bu özel kalem farlar suya ve bulaşmaya dayanıklılığı sayesinde göz kapağı katlarında birikmiyor. Fiyat : 14,99 TL

 


KATE Jel Eyeliner:
Göz makyajınızda tamamlayıcı dokunuş Kate Jel Eyeliner, koyu zümrüt yeşili ile gözlerinizde değerli taşın ışıltısını yansıtıyor. Çabuk kuruyan, suya dayanıklı yoğun yeni jel formülüyle 24 saate kadar etkisini koruyor. Fiyat : 16,99 TL

 

Kate Moss’un Rimmel için özel olarak hazırladığı bu muhteşem maskara, kalem far ve jel eyeliner’dan oluşan “Idol Eyes Collection by Kate” Koleksiyonu sadece Watsons mağazalarında! 


Watsons’ta her zaman daha fazlası var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder