10 Aralık 2014 Çarşamba

L'Occitane 3'Lü Badem Seti İncelemesi

Merhaba arkadaşlar,

14 Eylül benim doğum günümdü. Ofiste küçük bir hediyeleşme yaşadık. L'Occitane ürünlerinden oluşan güzel bir set sunuldu. Daha önce bu markanın ürününü kullanmamış olmam ise benim en büyük ayıbım olduğunu düşünüyorum.


Bu 4'lü set içerisinde El kremi, Vücut yağı, Vücut sütü konsantresi ve Bademli duş jeli bulunuyor. Hepsi gerçekten muhteşem ürünler. Daha önce El kreminin yorumunu blogta yapmıştım fakat tüm seriyi kullanınca ayrıntılı bir şekilde yazmak istedim. Eğer doğal ürünler arıyorsanız bence uğramanız gereken yerlerden biri L'Occitane mağazaları. Ürünleri açtığınız anda mis gibi bir kokunun yayılması haricinde vücudunuzu yumuşacık yapması sanırım çeken sebepler arasında

Shower Oil ve Supple Skin Oil badem serisinin üyelerinden ürünlerin küçük olduklarına bakmayın bir bakıma boylarına aldanmayın çünkü -el kremi haricinde- tüm ürünleri uzun süreli kullanabilirsiniz. Dediğim gibi bu iki ürün yumuşaklık ve ciltte sarkmaları azaltıyor. Sürdüğünüz andan itibaren banyonuz mis gibi kokacaktır söylemeden yapamayacağım.

Bu yazıyı yazmadan önce buradan siteyi inceledim. Yılbaşı serileri mevcut. Sanırım benim kendime yılbaşı hediyem bu ürünlerin birinin tam boyu olacak. Sizin denediğiniz L'Occitane ürünleri var mı ?

1 yorum:

  1. Ben de Loccitane ürünlerini henüz kullanmadım. Ama mağazanın önünden her geçtiğimde gözüme bir ürün kestiriyorum :)

    YanıtlaSil