4 Ocak 2015 Pazar

Avene - Termal Su

Merhabalar arkadaşlar,

Bugün ikinci, üçüncü sayamadım ama sıklıkla kullandığım ve nedense hep aynı markayı tercih ettiğim Termal su'dan bahsedeceğim. Birçok blogger/vlogger'ın elinde gördüğüm Avene Termal Suyunu evde, işte, dışarıda sıklıkla kullanıyorum. Özellikle yaz günlerinde imdadıma yetişen bir ürün. Boyutunun küçük oluşu çantada çok fazla yer kaplamamasına sebep oluyor. Bu yüzden olumlu yorumları üzerine topluyorTermal Su Nedir ?

Termal su, doğal yollarla mineral içeriklere sahiptir ve iyileştirici etkileri dolayısı ile tedavi amaçlı kullanıma uygundur.

Avène Termal Suyu:
• Tamamen doğal içeriklidir.
• Bakteriolojik açıdan saftır.
• Kaynağından direk alınır ve steril ortamda paketlenir.
• Yumuşak özellikli bir sudur ve en hassas ciltler için kullanımı uygundur.Yukarıda Hem Avene termal suyu için bir bilgi ve Termal Su'nun açıklamasını merak edenler için bir bilgi verdim.  Kullanmış olduğum Avene termal suyunun en önemli ve en iyi özelliği makyajınızın üzerine uyguladığınızda herhangi bir akma, bozulma yapmıyor olması. Cildinizin rahatlamaya ihtiyacı olduğunuz anlarda bu suyu sprey formunda olduğundan kolayca kullanabilirsiniz. Bu sayede cildiniz hem beslenmiş hem de rahatlamış olacaktır.

4 yorum:

 1. Direkt olarak yüze mi sıkıyoruz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ama biraz mesafe birakmalisin sikarken

   Sil
 2. Daha evvel ben de yazmıştım.Başarılı bir ürün .

  YanıtlaSil
 3. Benimde vazgeçilmezimdir kendileri :)(:

  YanıtlaSil