15 Ocak 2015 Perşembe

Sally Hansen - Madame X

Selamlar,

Güzel bir Perşembe gününden hepinize merhabalar, umarım iyisinizdir. Akşam kursa gitmenin vermiş olduğu hüzünle birlikte size yazıyorum. Şu sıralar pek karalama günlüklerini yazmadığımdan saçmalayışlarımla karşılaşmadığınız için mutlu olabilirsiniz diye düşünmekteyim :))Gelelim bugünün konusuna, Sally Hansen - Madame X bugünün konusu. Gerçekten şu sıralar ojelere karşı bir çekim hissediyorum ve sanırım bu durumu size yansıtıyorum. Olsun oje sürmek her bayan için vazgeçilmezdir.

Öncelikle neden Sally Hansen tercih ettiğimi yazayım. Evet ojeleri biraz pahalı bazen bende bu ojelere bu kadar fazla para verilmesi taraftarı değilim fakat diğer ojelere nazaran Sally Hansen hem kolay sürülüp, kuruyor hem de ilk sürüşte istediğimiz renge bizi ulaştırıyor. Aynı zamanda dünya çapında da bilinirliği oldukça yüksek.


Kendimi mutlu etmek için yaptığım alışverişlerde genellikle Sally Hansen ojeyi ekliyorum fakat aşırıya kaçmıyorum tabii ki. Görmüş olduğunuz gibi ojenin ucu kalın bu durum ojeyi parmağınızda fazla bekletmemenizi sağlıyor ve daha düzgün ojeler sürmeyi başarabiliyorsunuz.

Peki bu kadar oje içerisinden neden bu rengi seçtin diyenler olabilir diye düşünüyorum. Nedense kış aylarında daha çok nude tonlar ve bordolar kullanıldığı için kendimi aykırı renklere adapte olmuş bir şekilde buluyorum. Bunu size yazarkende mor bir oje var parmaklarımda.

Kısacası Sally Hansen'ın her ürününde olduğu gibi bu ürününden kesinlikle memnunum. Her ay olmasada yılda 2 ya da 3 defa alabilirsiniz :))

Sevgiler6 yorum:

 1. www.lezzettramvayi.com adresinede beklerim :)

  YanıtlaSil
 2. Merhaba filiz hanımın etkinlğinden sizi takibe aldım bende sayfama beklerim :)

  YanıtlaSil
 3. izlemeye aldım Hazal'cığım
  ben de seni beklerim

  YanıtlaSil
 4. Ojenin kolay sürüleni benim için de tercih sebebi. Size katılıyorum. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 5. Blog gezme etkinliğinden geldim. :) Oje sürmeyi seviyorum. Belli günlerde ihmal etmem sürmeyi. Kırmızısı çok şık. Güle güle kullanın.

  YanıtlaSil
 6. Bu markayı bende kullanıyorum süper http://pinarinkazani.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil