11 Ekim 2016 Salı

Pantene Pro-V Doğal Sentez Serisiyle Sonbaharda da Sağlıkla Parlayan Güçlü Saçlar


Sonbaharda da sağlıkla parlayan güçlü saçlar artık hayal değil. Değişen mevsimle birlikte daha çok ilgi isteyen kuru ve yıpranmış saçlarınıza Pantene Pro-V Doğal Sentez serisi ile yeniden parlaklık kazandırmak çok kolay. Saçın yüzeyini kökten uca yeniden yapılandıran Pantene Pro-V “Doğal Sentez” serisi, parlaklığını ve canlılığını yitirmiş saçlarınızı anında güçlendirerek sonbaharda da sağlıkla parlamasını sağlıyor.
Yaz boyu korumasız kalan saçlarınızın yeniden yapılanması ve sağlıklı bir görünüm kazanması için onlara bakım yapmanın zamanı geldi. İhtiyaç duyduğu bakımı sağlayarak saçınıza sağlıkla parlayan güçlü bir görünüm kazandırmaya ne dersiniz? Sağlıkla parlayan saçlar yaratan Pantene Pro-V Doğal Sentez Güç ve Parlaklık serisi, saçınıza sonbaharda da ihtiyacı olan tüm bakımı sağlıyor.


Nemi kökten uca çeken Cassai kompleksi içeriği ile saç yüzeyini yeniden yapılandırmaya ve saçı güçlendirmeye yardımcı olan Pantene Pro-V Doğal Sentez Güç ve Parlaklık serisi, saçınızın doğal nem dengesini ve parlaklığını onarmak için birebir. Doğadan esinlendiği formülü ile saça gözle görülür bir parlaklık kazandıran Pantene Pro-V Doğal Sentez Güç ve Parlaklık serisi, saçlarınızın sonbaharda da ipek gibi yumuşak olmasını ve sağlıkla parlamasını sağlar. Doğal Sentez Saç Bakım Şampuanı saçınızın her yıkamada daha sağlıklı görünmesini, ışıldamasını ve güçlenmesini sağlar. Şampuandan sonra uygulayacağınız Pantene Pro-V Doğal Sentez Saç Bakım Kremi kolayca taranan, sağlıklı ve güzel saçlara kavuşmanıza yardımcı olur, en iyi sonucu sonucu elde etmenizi sağlar. Şampuan ve saç bakım kreminden sonra uygulayabileceğiniz Pantene Argan Yağlı Elixir, sonbahar aylarının vazgeçilmezi! Zengin Pro-V formülüyle saçlarınızı besleyen Argan Yağlı Elixir, şekillendirmeden önce de saçlarınızı yıpranmalara karşı koruyor. Aynı zamanda son bir dokunuş olarak saçlara ipeksi bir yumuşaklık ve göz alıcı bir parlaklık sağlıyor. Pantene Argan Yağlı Elixir’i ıslak ya da kuru saçlarınızın uçlarından ortalarına kadar uygulayın. Saçlarınızı durulamadan her zamanki gibi şekillendirin.
Pantene Saç Stilisti Önder Tiryaki ise: “Isılı şekillendiriciler, fiziksel ve kimyasal işlemler saçın parlaklığını büyük ölçüde azaltır. Bu duruma çatallanma, koparak dökülme, kuruma ve matlaşmayı da ekleyebiliriz. Pantene Pro-V Doğal Sentez Güç ve Parlaklık Şampuan ve Saç Bakım Kremi ile bu tür saç problemlerine karşı saçların sağlıklı ve parlak görünümünü her mevsim korumak mümkün.” diyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder