18 Ekim 2016 Salı

SEPHORA’DA MASKE PARTİSİ!

SEPHORA’DA BİRÇOK MARKADA ÇEŞİTLİ MASKE SEÇENEKLERİ SİZLERİ BEKLİYOR

Kolay bir şekilde cilde uygulanabilen ve içerdikleri farklı bileşenlerle cildinizin ihtiyacına yönelik bakım sunan Made In Sephora el, yüz, ayak ve dudak maskeleri, kullandığınız andan itibaren vazgeçilmeziniz olacak…

Sephora, günlük hayatın yoğunluğundan yorulan ciltlere rahat bir nefes alma fırsatı sunuyor. Cildinizi şımartmak Made In Sephora maskelerine düşüyor. ,Made In Sephora Aloe Vera Hand Mask Ultra Moisturizing & Beautifying – Ultra Nemlendirici Güzelleştirici El Maskesi

Kim nemlendirilmiş ve yumuşak ellerden etkilenmez? Hepimizin hayalidir bu! Bu hayale kavuşmak için geriye sadece kullanımı kolay, hızlı ve pratik bu Aloe Vera özlü eldivenleri düzenli olarak 15 dakika ellerinize uygulamak kalıyor.
Fiyat: 14 TL

Made In Sephora Avocado Hand Mask - Nourishing & Repairing - Besleyici Onarıcı El Maskesi
Bu el maskesinin en büyük özelliği, onarıcı ve yoğun bir şekilde besleyici olması. Uygulandıktan sonra akmaması onu daha da kullanışlı hale getiriyor.

Fiyat: 14TL
Ellerinizi güzelleştirecek, ayaklarınızı rahatlatacak, yüzünüzü nemlendirecek, dudaklarınıza bakım yapacak ve cildinizi beslemeye yardımcı olacak çeşit çeşit maskeler Sephora mağazalarında sizleri bekliyor.
Made In Sephora Argan Hand Mask Anti-aging & Evenness Yaşlılık karşıtı Eşitleyici El Maskesi
Eller, yaşlılık karşıtı ve eşitleyici özelliklere sahip bu maske sayesinde yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Dokunmatik özelliklere sahip eldivenleri sayesinde, telefonunuzu, bilgisayarınızı rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
Fiyat: 14 TL


Made In Sephora Almond Foot Mask Comforting & Repairing – Rahatlatıcı Badem Özlü Ayak MaskesiYorgun ve hassas ayaklarınızı şımartmak mı istiyorsunuz? Sadece 20 dakikanızı ayırarak, besleyici ve yumuşatıcı özelliklere sahip çorap maskeler ile yumuşacık ve rahatlamış ayaklara kavuşmanız mümkün.

Fiyat: 14 TL

Made In Sephora Lavender Mask Refreshing & Relaxing – Serinletici ve Rahatlatıcı Lavanta Özlü Ayak Maskesi
Lavanta özlü maske ile ayaklara serinlik ve rahatlık getiriyoruz. Tek kullanımlık, pratik ve taşınabilir bu maskeler bağımlılık yaratacak.

Fiyat: 14 TL

Made In Sephora Rose Lip Mask Moisturizing & Softening
Gül Özlü Nemlendirici Dudak Maskesi

Güzellik rutininde çok ihmal edilen dudakların da artık bakıma ve yenilenmeye ihtiyacı var. Gül ekstreli bu maske ile 15 dakikada yumuşacık ve bakımlı dudaklara kavuşmak mümkün.
Fiyat: 9 TL


Made In Sephora Shea Lip Mask Protecting & Repairing
Koruyucu ve Onarıcı Shea Özlü Dudak Maskesi

Haftada 2 – 3 kere, koruyucu ve onarıcı özelliklere sahip bu maske ile dudakları sıkı koruma altına alıyoruz. Ve 15 dakikada, dudak ve çevresi için bakım, onarım ve kusursuzluk sağlanıyor!
Fiyat: 9 TL


Made In Sephora Fiber Eye Mask – Kağıt Göz Maskesi

Asya güzelliğinin en saf geleneklerinde yer alan göz çevresi ile mükemmel uyum sağlayan kağıt maskeler, 15 dakika içerisinde en fazla etkiyi sağlıyor. Besleyici avakado, yumuşatıcı yeşil çay, yorgunluk giderici nar, detoks etkili yosun, pürüzsüzleştirici orkide, nemlendirici nilüfer, eşitleyici inci, parıltı kazandırıcı gül.
Hangisini alırdınız?

Fiyat:14 TL


Made In Sephora Second Skin Fiber Face Mask – Fiber Maske

Kesimi yüzün şekline uygun ultra ince kumaştan bu maskeler gerçek bir ikinci deri etkisi yaratıyor. Zenginleştirilmiş bakım formülleriyle kombine olan bu maskeler 15 dakikada cildin 8 temel sorununa çözüm getirmek için en etkili formülleri sunuyor. . Ve bu sezon, kataloglarına 3 tane yeni ürün ekleniyor: yosun, avokado ve orkide.
Cildi temizlemek ve sebum fazlasını gidermek için yeşil çaylı, yorgunluk gidermek ve canlılık kazandırmak için narlı, nemlendirmek ve rahatlatmak için nilüferli, eşitlemek için incili, yumuşaklık ve gerçek bir parıltı kazandırmak için güllü, nemlendirmek ve beslemek için avokadolu, detoks etkisi için yosunlu ve pürüzsüzleştirmek ve yaşlanma önleyici bir etki için orkideli maskeler imdadınıza yetişiyor. Rutin güzelliğinizi değişkenarzular ile birleştirmek için başka ne gerekir…
Fiyat:14 TL

GlamGlow - POUTMUD Dudak Bakım Kremi

Baştan çıkarmanın en önemli silahı olan güzel dudaklar, soluk, kuru ve çatlak göründüklerinde çekicilikten çok uzak bir noktada yer alıyor. GLAMGLOW'un POUTMUD Fizzy dudak bakımı ve POUTMUD Wet dudak balmı Fas'ta bulunan Atlas Dağları'ndaki yeşilliklerden elde edilen Fas kiliyle geliştirilmiş olma özelliği taşıyor. Bu bakımlar dudakları anında canlandırıyor, rahatlatıyor, nemlendiriyor ve dudaklara öpülesi bir hava katıyor.
Fiyat: 75 TL


GlamGlow - SUPERMUD® Cleansing Treatment
Supermud, Glamgow’un cilt problemlerini hedef alan, bilimsel olarak en ileri cilt bakımı ürünüdür. GlamGlow™ dermatolojistlerinin laboratuvarlarında geliştirdikleri bu ürün kısa süre içinde en yaygın cilt sorunları ile savaşmaya yardımcı olurken, anında güzelliğe kavuşmanızı sağlıyor. İçeriğinde bulunan ACNECIDIC-6™: 4.4%; cilt problemlerine karşı savaşıyot, siyah noktaları minimum seviyeye indiriyor ve cildin elastikiyetini arttırıyor.
Fiyat: 197 TL

GlamGlow - Gravitymud Sıkılaştırıcı Maske
Bir bakım maskesi olan GRAVITYMUD™ yüz, boyun ve dekolte bölgesindeki deriyi güçlendiriyor, sıkılaştırıyor ve renklendiriyor. Ürünün içindeki formül yüz kontürlerini daha sıkı ve belirgin gösteriyor. GRAVITYMUD Sıkılaştırıcı Bakım'ın yeni formülü, beyazdan parlak renkli bir tona dönüşüyor ve ciltten dökülüp ortaya daha sıkı ve güçlü bir cilt çıkarıyor. Bileşiğin içindeki ultra aktif maddeler sinerji halinde çalışarak cilt kontürlerini güçlendiriyor ve yeniden belirginleştiriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder