2 Kasım 2016 Çarşamba

SEVGİLER GÜNÜ HEDİYESİ SEÇİMİNİZİ ŞİMDİDEN YAPIN 'sevgilikitabi.com'
Yeni bir yılı uğurlamaya hazırlanırken sonrasında tüm ihtişamıyla Sevgililer Günü bekliyor tüm çiftleri. Sevdiğiniz insanla başbaşa, romantik bir gün yaşayacaksınız belki ya da çılgın bir partiye katılacaksınız. Nasıl bir kutlama yaparsanız yapın, birlikte en keyfili dakikaları yaşayacağınız bir gerçek.Peki bu sene sevgililer günü hediyesi olarak ne almayı planlıyorsunuz? Sizi bilmem ama ben bu sene sevgilime diğer senelerden farklı bir hediye almayı planlıyorum. Artık kıyafet, parfüm gibi aynı şeyleri vermekten çok sıkıldım çünkü. İşte böyle bir arayıştayken karşıma süper bir site çıktı: SevgiliKitabi.com

Sitede biraz dolaşınca birbirinden tatlı, eğlenceli şeyle karşılaştım. İlk gözüme çarpan isimlerinden bile çok keyifli olduğu anlaşılan sevgili kitapları. İsimlerini yazınca bana hak vereceksiniz: Hayat Seninle Güzel, Ruh Öküzüme (bu benim favorim), Sevgili Oscarları ya da fanatik sevgililere özel Benim Fanatik Sevgilim. Anlayacağınız her sevgili için bir kitap mevcut :)

Peki sevgililer gününe özel hediyeler olarak sadece bunlar mı var? Hayııır! Mesela romantik bir albüm olacak foto kitaplar var. Sevgilinizle en güzel fotoğraflarınızı seçip harika bir kitap oluşturabilirsiniz. Hem de fotoğraflarınızı yıllar boyu en güzel şekilde saklayabilirsiniz.

Ya da her ayına farklı bir fotoğrafınızı ekleyebileceğiniz bir takvim hazırlayabilirsiniz. Böylece sevgilinize her sabah sizin o güzel yüzünüzle güne başlama imkanı verebilirsiniz. Nasıl güzel bir fikir değil mi? Eğer sevgililer günü için farklı hediyeler seçiminizi çılgın bir şeyden yana kullanmak isterseniz hemen sevgili tişörtleri sayfasına uğramanızı tavsiye ederim. Birbirinden güzel ve çılgın tasarıma sahip tişörtler sizi bekliyor. Çift olarak ne kadar uyumlu olduğunuzu bu tişörtlerle tüm dünyaya gösterebilirsiniz.

Ben aralarından seçim yapmakta çok zorlanıyorum, eminim siz de kolay kolay karar veremeyeceksiniz. Ama sevgililer günü hediyenize karar vermeden SevgiliKitabi.com'a mutlaka uğrayın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder