28 Ekim 2013 Pazartesi

Alışveriş #2

Merhabalar arkadaşlar, Nasılsınız ? Umarım iyisinizdir. Hepinize güzel, mutlu ve huzurlu bir hafta dilerim. Hiç vaktinizi almadan postuma başlıyorum. Geçen günlerde bitenler postunu hazırladım ve vakit bulunca alışveriş yaptım. Tabi daha alışveriş listem baya uzun elimizdekilerde aşağıdakilerden ibaret buyurunuz :)

**Resim pek iyi değil kusura bakmayın arkadaşlar.

Catherine Arley ojeleri hariç geri kalan ürünler Gratisten alınmıştır.

Bloglarda çok rastladığınızın ve ister istemez herkesi denemeye iten o ürün evet evet doğru düşünüyorsunuz Argan Saç bakım ürünlerinden sonunda bende aldım. Çevremdekilerden ve bloglardan olumlu tepkileri kapınca hemen alası geliyor insanın. Saç bakım kremi ve saç bakım serumunu aldım. Okuyup kullananlardan ricam lütfen yorum yazmanız. 4 adet oje aldım. Bunlardan 2si Catherine Arley ojeleri, diğer ikisi ise Essence ve Rapsodiye ait. Aslında ben böyle renkli ojeler pek sevmem küçük kuzenime hediye amaçlı aldım ve hediye ettim.(Ama Rapsodiyi denedim kapağının üzerindeki lekeden anlaşılacağı gibi :D ) Ve BeeBeauty markasına ait küçük güzel bir parfüm, şişe küçük ama etki büyük bence ben beğendim.

Beni dinlediğiniz için çok çok çok teşekkürler, dostça kalın  :))

1 yorum:

  1. merhaba, evet ben de merak edip deneme boyunu aldım şampuanın, iyi yapmışsın, bu kadar övgüden sonra denemek lazım bu seriyi :))

    YanıtlaSil