8 Ekim 2013 Salı

Haftalık Burç Yorumları

Ben tipik bir başak burcuyum ve her vakit bulduğumda burç yorumlarını okumaya çalışırım. Belki benim gibi arkadaşlarımda vardır diye haftalık burç yorumlarını yazmaya karar verdim buyurunuz...KOÇ: Hafta, Venüs’ün seyahat kuşağınıza girerek macera arzunuzu doruklara çıkarmasıyla başlıyor. Önümüzdeki üç hafta boyunca bir sonraki gezinizden başka hiçbir şey düşünemeyeceksiniz. Bu süreçte seyahatteyseniz, hayatınızın en güzel günlerini geçireceksiniz. Bir diğer olasılık da uzaklardan gelen seksi bir yabancıyla tanışmanız. Cazibeli aksanları duyabilmek için kulaklarınızı dört açın. Hafta ortasına doğru Merkür ve Satürn’ün zihinsel kuşağınızı ele geçirmesiyle hayat biraz daha ciddileşecek. Para ve borçlar konusunda endişelenebilirsiniz ama her şeyi halletmek elinizde.

BOĞA: Yönetici gezegeniniz Venüs Pazartesi günü dünyevi zevklere düşkün Yay burcunun yıldızlarına girerek yaşam sevincini ayaklarınızın dibine kadar getiriyor. Artık sıradan, gündelik rutinler sizi tatmin etmiyor. Önümüzdeki üç hafta boyunca büyük bir dönüşüm gerçekleşebilir sevgili Boğalar, açık fikirli olun. İletişim gezegeni Merkür Salı günü kural ve düzen gezegeni Satürn’le buluşuyor. Bu durum ikili ilişkilerinizde biraz stres yaratabilir ama konuyu olgunlukla ele almayı başarabilirseniz sonuçlar çok olumlu olacak. Gücenseniz bile hemen saldırıya geçmeyin, alttaki nedenlere kulak verin.

İKİZLER: Güzel ve aşk odaklı gezegen Venüs’ün Pazartesi günü iletişim kuşağınıza girmesi sayesinde önümüzdeki üç hafta romantizmle dolu geçecek sevgili İkizler. Ayrıca sizin için yılın en bereketli dönemlerinden birindeyiz. Her şey bu hafta başlıyor. Salı günü yöneticiniz Merkür, Satürn’le ciddi bir buluşma yaşayacak, bu da işleri biraz zorlaştırabilir ve iş arkadaşlarınızla aranızda stresli bir durum ortaya çıkmasına yol açabilir. Birisi canınızı sıkarsa meseleye zarafetle yaklaşın, sonuç sizin için olumlu olacak. Bu önemli anda sağlam durmalısınız, o nedenle kendinizi gösterin ve diğerlerine kulak verin.

YENGEÇ: Aşk, güzellik, romantizm ve bereket gezegeni Venüs, haftanızın güzel başlamasını sağlıyor. Pazartesi günü gündelik işler ve programlar kuşağınıza giren gezegen, her günkü işlerinizi tatlılık ve başarıya boğuyor. Önümüzdeki üç hafta boyunca projeler ve iş arkadaşları konusunda çok hoş şeyler yaşayacaksınız. Hatta iş yerinizde bir aşkın filizlenmesi bile mümkün, flört yeteneklerinizi parlatın. Salı günü yapısalcı gezegen Satürn, iletişim gezegeni Merkür’le buluştuğunda ortaya çıkacak ciddi enerji konusunda dikkatli olun. Romantik ilişkilerde biraz kibir söz konusu olabilir.

ASLAN: Pazartesi günü Venüs’ün zevk evinize girmesi, önümüzdeki üç hafta boyunca romantizmle ilgili her şeyin sel gibi akmasını sağlayacak. Aşk ve seks hayatınız açısından yılın en güzel dönemlerinden birindeyiz sevgili Aslanlar. İster yalnız olun, ister bir ilişki içinde, bu etkiden faydalanmayı ihmal etmeyin. Randevulaşmak, ilişki kurmak ve hayatınızdaki diğer akışlar o istikameti gösterdiği takdirde sevişmek için çok uygun bir zaman. Kuralların gezegeni Satürn Salı günü iletişim gezegeni Merkür’le buluşuyor. Hane ve aile evinizde gerçekleşecek bu buluşma süresince sevdiklerinize özel bir özen gösterin.

BAŞAK: Aşk, güzellik ve şefkat gezegeni Venüs bu Pazartesi günü üç güzel hafta boyunca kalmak üzere ev kuşağınıza giriyor. Bu durum aile hayatınıza çok ihtiyaç duyduğunuz güzellikleri getirecek. Son zamanlarda sevdiklerinizle anlaşmazlık yaşadıysanız, bu meseleleri ele almanın tam zamanı. Ancak Salı günü iletişim biraz gergin olabilir. Bir süredir düşünme ve konuşma kuşağınızda bulunan Satürn, Merkür’le buluştuğunda ağzından çıkanlara dikkat etmeniz gerekiyor. Hafta ortasında, eleştirileriniz yaralayıcı olabilir.

TERAZİ: Güzel ve tatlı yönetici gezegeniniz Venüs, bu haftanın güzel bir başlangıçla açılmasını sağlıyor. Pazartesi günü iletişim kuşağınıza giren güzellik gezegeni, ilginç insanlarla heyecanlı buluşmaları beraberinde getiriyor. Sizin için doğal bir dürtü olan flört, önümüzdeki üç hafta boyunca daha da kolay ve içten. Sevgilinize aşk dolu notlar yazıyor, kulağına tatlı sevgi sözcükleri fısıldıyorjsunuz sevgili Teraziler. seksi telefon mesajları göndermeniz de cabası. Salı günü finansal hayatınız başta olmak üzere her konunun biraz daha ciddileştiğini unutmayın. Stres hissederseniz, ayrıntıları incelemekten çekinmeyin.

AKREP: Venüs Pazartesi günü burcunuzdan çıkıyor sevgili Akrepler ama bu bütün eğlencenin sona erdiği anlamına gelmiyor. Yoğun romantik duygularınız, aşk gezegeninin üç hafta boyunca bulunacağı finansal kuşağınıza yönelmiş durumda. Son zamanlarda hayranlarınızı büyülediğiniz hızda para kazanabilirsiniz. Zam istemenin tam zamanı. Salı günü Satürn, iletişim gezegeni Merkür’le buluştuğunda enerji biraz kayıyor. Bu durum sohbetlerinize ciddi bir ton getirebilir ama aynı zamanda ihtiyaçlarınızı dile getirmenizi de kolaylaştırabilir.

YAY: Çok iyi haberlerimiz var sevgili Yaylar. Yılın sizin için en güzel dönemlerinden birine giriyorsunuz. Aşk ve güzellik gezegeni Venüs, Pazartesi günü burcunuza giriyor. Önümüzdeki üç hafta hoşluklarla dolu geçecek. Her türlü stil değişikliği için mükemmel bir zaman. Saçlarınızı kestirip boyatabilir, tepeden tırnağa değişebilir, bol bol alışveriş yapabilirsiniz. İstediklerinizi kendinize çekmeyi başarıyorsunuz. Yeni sevgililer ve yeni iş olanakları sizi bekliyor canlarım, cazibenizi konuşturun. Salı günü kozmik bir uyarı söz konusu. Merkür, Satürn’le yakınlaşıyor. Epey ağırlık yaratabilecek bu durum, en yoğun etkisini bilinçaltınızda gösterecek.

OĞLAK: Romantizm ve aşk gezegeni Venüs, Pazartesi günü üç hafta boyunca kalmak üzere bilinçaltı kuşağınıza giriyor. Aklınızın kuytu köşelerine ittiğiniz ihtiyaçlarla ilgilenmeniz için mükemmel bir zaman. Arzuladığınız nedir, sevgili Oğlaklar? Kafanızı kurcalayan eski bir sevgili mi var? Ruhunuzun derinliklerini keşfetme zamanınız geldi. Salı günü yöneticiniz Satürn iletişim gezegeni Merkür’le buluşarak ortalığı karıştırıyor. Kariyer kuşağınızda gerçekleşecek bu buluşma dolayısıyla çok önemli bir toplantı düzenleyebilir ya da sunum yapabilirsiniz.

KOVA: Aşk ve şefkat gezegeni Venüs Pazartesi günü sosyal kuşağınıza giriyor. Her türlü sosyal bağlantı ihtiyacınız için mükemmel bir fırsat olan bu gelişme, arkadaşlıklarınıza da çok gerekli bir canlılık getirebilir. Önümüzdeki üç hafta boyunca her zamankinden fazla partiye davet edilmeye hazır olun, davetleri kabul edin ve hepsine mutlaka gidin. Şu anda işi zevkten üstün tutmamalısınız; ikisi arasında bir denge kurun ve uçuk kaçık arkadaşlardan oluşan çetenizle eğlenin. Kurallar gezegeni Satürn Salı günü iletişim gezegeni Merkür’le yan yana geliyor ve hafta ortasını ciddi bir havaya sokuyor.

BALIK: Bu hafta güzel çıkışlar ve hayal kırıklığı yaratıcı inişler söz konusu. Aşk ve güzellik gezegeni Venüs Pazartesi günü kariyer kuşağınıza girerek haftanın tatlı bir başlangıç yapmasını sağlıyor. Önümüzdeki üç hafta sizin için yılın en kazançlı dönemi olabilir sevgili Balıklar. Kartlarınızı doğru oynayın ve hem para, hem de zaman konusunda akıllıca yatırımlar yapın. Hafta ortası sınırların ve kuralların gezegeni Satürn, genellikle oyuncu gezegen olarak bilinen Merkür’le buluşuyor. Uzun süredir inandığınız görüşler ve kişisel felsefeniz bir sınavdan geçiyor. Akıllı birisiyle bu konuyu görüşün.

yorumlar elle.com.tr adresinden alınmıştır.

2 yorum:

  1. Terazi burcunu her hafta düzenli takip ederim artık bende :)
    Takipteyim, bende beklerim bloğuma :) sevgiler
    http://kadinlaraaozel.blogspot.com/

    YanıtlaSil
  2. Her hafta paylaşmayı düşünüyorum. Sendeyim ve takip etmeye devam et :))

    YanıtlaSil