22 Ekim 2013 Salı

L'oreal Paris-Pure Zone

Merhabalar arkadaşlar, "Sevgili blogum" diye başlamak posta istedim. Benim blog biraz ıssız olduğundan kendimi günlük yazar gibi hissediyorum :))) Neyse uzun süredir yeni post yazmadım. Yeni okul kaydı, çalışılacak derslerin ayarlanması falan derken yine hayaller aldı başını gidiyor. Dertleşme diye etkinlik mi oluştursak acaba en uzununun benim olacağına eminim :))

Gratis indirim alışverişinde aldığım bu güzel ürünü tanıtmak istiyorum. L'oreal Paris-Pure Zone. İyi ki almışım dediğim ürünlerin arasında yerini aldı. Etkisini göstermiş olması daha da mutlu etti beni. Sivilcelerle uzun süredir savaş içerisindeyim aynı zamanda siyah noktalarla da aynı durum söz konusu. Çeşitli yöntemler denedim ve en son bu ürünü deniyorum. Bu ürünün 3'lü özelliği bulunmakta. Sivilcelere karşı, Siyah noktalara karşı ve Parlamaya karşı. Derinlemesine arındırıcı jelin anında etki vereceği de kutu üzerinde belirtilmiş. 


Problemli alana hafif olarak uyguluyoruz. Kendisine özel bir plastik süngeri var. Herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Sanırım tam hatırlamamakla birlikte fiyat 16 TL civarıydı ve biz %50 indirimle 8 TL civarında bir ücretle satın aldık. Ayrıca ürünün kullanılma ömrünün yüksek olduğunu düşünüyorum. 

*Gratis alışverişim için tık tık

2 yorum:

  1. blogum ıssız, günlük yazar gibi hissediyorum kısmına çok güldüm :) aynı ben de öyle hissediyorum bazen, kimse okumuyor ki gibi geliyor. ama okunuyor aslında sadece herkes yorum yazmaya üşeniyor sanırım :)

    YanıtlaSil
  2. Sanırım öyle her post yazışımda bu sefer ne yazsam diye çok düşünüyorum. Tabi sesimin ne kadar duyulacağını da oldukça merak ediyorum. Ama evet görüntülenme sayısına bakarsak üşengeç takılıyoruz az biraz :))

    YanıtlaSil