21 Kasım 2013 Perşembe

Dermokozmetik.com Sitesi ve Vazgeçilmez Avene Ürünleri

Dermokozmetik.com sitesini daha önce duymuşsunuzdur büyük ihtimalle. Çünkü şu sıralarda dermokozmetik ve online alışveriş dendiğinde güvenilir İnternet sitelerinin başında gelmektedir. Özellikle son zamanlarda Avene ürünlerine bende sizler gibi ilgi duymaktayım. Çok kısa süre içerisinde almak istediğim bazı ürünleri alacağım. Fransız bir marka olan Avene, dünyanın en köklü kozmetik markalarından birisidir. Markanın ürünlerini kullanan kişilerden olumlu tepkiler alınmaktadır.

Cildimiz bizim için değerlidir ve belli aralıklarla bakım yapmamız gerekmektedir. Bunun için kullanacağımız ürünlere dikkat etmemiz gerekir. Bence keşfedilmesi gereken ürünlerin başında Avene ürünleri gelmektedir.

Aklımda olan ve dikkatimi çeken ürünler arasında ilk başta gelen Avene Demaquillant Douceur Pour Les Yeux 125 ml. göz çevresi makyaj temizleme jeli oldu. Özellikle hassas gözler için narin bir temizleme ürünüdür. İkinci bir ürün ise göz temizleme jeli ile kullanabileceğimiz Avene Eau Thermale Spray, bu sprey yatıştırıcı ve tahriş gidericidir. Aynı zamanda soğuk havalarda fazlaca oluşan çatlamış dudaklar için ise Avene ürünlerinden Avene Baume Levres Cold Cream onarıcı özelliğe sahiptir.

Sizlerde Avene ürünlerini kullanmak istiyorsanız sevgili Miskin Kek arkadaşımızın şu an devam eden etkinliğine benim gibi katılımı gerçekleştirebilirsiniz. Etkinlik için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder