28 Aralık 2013 Cumartesi

Alışveriş

Merhabalar arkadaşlar,

Yeni yıl geliyor. Tüm markalar indirimler yapmış. Alışveriş merkezleri adeta full çekiyor. Bugün bende bir kaç parça ürün almak için Metrocity Alışveriş merkezine uğradım içerisi gerçekten çok güzel süslenmişti, çok beğendik. İlk gittiğim yer Rossmann oldu, sonra Gratis'e uğradım. Rossmann bulunduğu alanın büyüklüğünden dolayı gayet hoş bir alışveriş deneyimi yaşatıyor bence kişilere. Ama Gratis biraz küçük ve oldukça kalabalıktı ve üstelik ürünler bitmişti. Bu var mı ? +Yok, Peki şu varmı ? + Hayır o da yok, Peki burada ne var ? +Pek bir şey kalmadı doğrusu

Evet yani pek bir şey kalmadı ve stoklarda sınırlı zaten. Aslında iki yerde de çok fazla alışveriş yapmadım ama fiyatlara bakma isteği duydum. Cettua burun bantlarını geçen sefer 3.75'ten almıştım. Bugün yanlış görmediysem eğer 5.50 olmuştu. Garipsedim doğrusu. En çok allık ve pudra fırçası istiyordum. Yoktu alamadım. Zaten kim ne kaparsa atıyor çantasına. Herkes bu anı bekliyormuş dostlar :))


Kendimi fazla kaptırmam gerektiğini düşündüm çünkü evde kullanılmayı bekleyen ürün baya var abartmayalım dedim. Garnier Açık Kahve 5 numarasından iki adet aldım. %50 indirim vardı 1 tanesinin fiyatı 4,29'a geliyor. Ve ikili diş fırçası aldım. Zaten rutin artık her seferinde alıyorum. Çünkü değiştirmek lazım. Aynı zamanda Rossmann tekrar bizi ağırlayabilir. Parfüm ve boya için yani. Bir de fotografını çekmediğim neden bilemiyorum Rival de Loop göz temizleyicisini aldım.


Gratisten pastel pudra aldım ve bitmesine az kalmış maskaramı yeniledim diyebilirim. Maybelline Maskara 10 Tl, Pudra ise 7 TL civarındaydı(indirimle).
Yanında da bir Benri ıslak el bezi aldım. 1,5 TL ve oldukça çok kokusu da güzel severek kullanıyoruz.

Bu indirimi iyi şekilde atlattığımı düşünüyorum. :)))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder