27 Şubat 2014 Perşembe

Bioderma / Lip Balm

Merhabalar,

Yaklaşık 2 gündür bende olan bu lip balm sanırım benim kurtarıcım oldu. Dudağımda tam 2 tane olan uçuk hem canımı acıtıyordu hem de geçmeyeceklerini düşünmeye başlamıştım. Ailemizin tıpçısı sevgili Modern Tıpçı bana kenacort ilacını önerdi. Denedim ve teşekkürlerimi buradan iletiyorum. Gerçekten olumlu.

Ama yinede dudağımız için bir nemlendirici şarttı. Anneminde aynı şikayeti olduğundan ve online bir alışveriş yapacağımdan dolayı bu ürünü seçtim. Hediyesiyle tam iki tane oldular. Aile boyu anlayacağınız. Ürünün çok hoş bir kokusu var. Dudağa sürüldüğünde nemlendirmesi gerçekten çok başarılı. Etkisini sürdüğünüz andan itibaren görebiliyorsunuz.

Şu sıralar havalar yine soğumuşken sanırım çantadan çıkmayacak bir ürün oldu. Yaptığım alışverişlerin böyle işe yaraması daha da mutluluk uyandırıyor. Bioderma ürünlerinin bir çoğunu kullandım ve hiç sorunla karşılaşmadım. Bu ürünü de severek kullanacağım. Ve eğer böyle bir ihtiyacınız olursa hepinize tavsiye ediyorum. Emin olun etkisini göreceksiniz.See you later again. Thank you for following me..


--- Beni Takip etmek için ---


kitapguzellik@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder