11 Şubat 2014 Salı

Project Pan #1 - Ürünleri Bitiriyoruz !

Selamlar arkadaşlar,

2014 yılının bana hiç güzel gelmediğinin farkındayım neler oldu neler, ölümler, hastalıklar.. Yinede umudu kaybetmemek gerekiyor. Bir gün her şey unutuluyor sonuçta.. Dertleşme ihtiyacı duyduğumdan olsa gerek buraya her derdimi yazabilitem var şuanda. Neyse amacımızdan sapmayalım.

Geçen pazar günü vakit bulmuşken elimde olan ürünlere baktım ne kadar kullanıyorum ne kadar kullanmıyorum. Ayırdım hepsini daha doğrusu artık bitmesi gerekenleri. Umarım bunları bitirebilirim. Çünkü elimde yedekleri ve farklı markanın aynı işlevli ürünleri var. Bir çok blogger arkadaşımında içerisinde bulunduğu bu project pan etkinliği beni de içerisine çekti sonunda. Biten ürünleri sizlere bittikçe sunmaya çalışacağım. Öncelikle ürünlerimize bakalım.


Avon Maskara: Elimde geçen yılbaşı indiriminde gratisten aldığım maybelline volum express var hemde 2 tane hepsini ayrı ayrı kullanmaktansa birinin bitmesi daha sağlıklı..
Avon göz kalemi: Siyah ve Gri olmak üzere baya uzun olan göz kalemini bitiremiyorum sür sür nereye kadar çok sürdüğüm halde kısalmıyor. İnat ettim bitireceğim. Yeşil göz kalemini neden aldım bilinmez ama artık göz kalemlerini eritmek lazım..
Avon Eyeliner: Bazen her çıkan eyeliner'ı almasam diyorum kendi kendime hayır süremiyorum da zaten :)
H&M Lipgloss: Yapısı çok güzel ama tadı sakız gibi olduğundan dolayı sürdükten sonra fazla zaman geçmeden yok oluyor. O yüzden az tercih ediyorum ama project pan'ın adeta gözdesi kendileri
Rival de Loop Çift Bazlı Makyaj Temizleme: Göz makyaj temizlemesi için seviyorum bu ürünü zaten küçük o yüzden 3 5 tane alayım demişim herhalde. Ürün küçük ama uzun ömürlü bir tanesi arasından çıkmalı.
Argan El ve Tırnak Bakım Kremi: Bu bana bir çekiliş sonucunda gelmişti kullanıyorum yapısı çok güzel senide bitiricem bebegimm
Isana El Kremi: Çantamın ve benim olmazsa olmazımsın ama artık başkalarına yer vermeliyiz.Ah tabi ki tester ürünler onlarda elimde baya birikti bu sadece görünen kısmı birazını kullanmalıyım diye düşünüyorum. Ayrıca bir Nivea nemlendirici ruj, 2 tane çinden gelmiş lipgloss ve Colortrend 4'lü far elimde mevcut. 3 adet oje ama ilk başta görünen ojeyi kullanmamayı tercih ettim ve çöpe gitti :) Rapsodi ve Avon ojesi bitecek inşallah :))

Umarım elimdekileri düşündüğüm gibi biraz azaltabilirim.

---

Bana ulaşmak için


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder