21 Mart 2014 Cuma

Mimlendiiiim :)))

Merhabalar arkadaşlar :)

Normalde pek mimlenmem aslında ama Gizem tabuları yıkarak benim mim yazılarımı yazmamı sağlıyor. Öpüyorum ki kendisini kocaman :*

Her zaman çok eğlenceli gelen mimlerden eminim sizlerde hoşlanıyorsunuzdur. Bu eğlenceli turumuza beraber başlayalım o zaman :)

1-Neden Blogunun Adı ......?
:
Blogumun adını pek beğenmesemde aklıma henüz farklı bir isim gelmiyor. Bana yardımcı olmak isterseniz aşağıya lütfen yorumlarınızı bırakınız. Kitapla oldukça fazla ilgili biriyim ve güzellik hakkında çeşitli dermokozmetik firmalarının programlarına katıldığım bir dönemde açmıştım bu blogu bu nedenle kitap ve güzellik, aslında kısacası benim blogumun özeti fakat araya benim kişisel yazılarımda giriyor ne yazık ki :)

2-En vazgeçemediğim kitabım:Tüm kitaplarım farklıdır benim için hepsi vazgeçemediklerimdir. Ama en vazgeçemediğim kitabım Sherlock Holmes - Kızıl Dosya ilk kitabıdır, ilk sherlock okuduğum kitaptır ve tavsiye eden kadar çok özel bir kitaptır kendileri :))

Ayrıca "Sherlock candır"

3-Kendimle ilgili 3 doğru 1 yalan şey (yalan olanı tahmin edin) :

Çok samimi, eğlenceli biri olduğumu düşünüyorum ama bu karşımdakinin sadece bir adım atmasına bakar. Siz bana 1 ben size 10 :) Haksızlıktan gram hoşlanmam, gerektiği yerde gerektiği gibi konuşmasını iyi bilirim. Sinirli biriyim. Yurtdışına çıkmak en büyük isteklerim arasında
Evet en hoşlandığım sanırım 3 doğru 1 yanlan kısmı oldu :)) Yalanımı yakalayınn dostlarım :*


Asetanın Dünyası
Tek Aşk A*
Kardelen Blog

Sevgileer Hazal

**Bu yazı benim tarafımdan HTML kodları yazılarak hazırlanmıştır. Böylede Mimleyene değer veririm."

4 yorum:

 1. Sinirli biriyim yalan, al.
  Hıh!

  YanıtlaSil
 2. Yarın yapiciğim bebiğim :*

  YanıtlaSil
 3. Sinirli bir şirine değilsin seeeen :)))

  YanıtlaSil
 4. Eveet kesinlikle sinirli biri değilim kızlaar yalanım çabuk çıktı ortaya :)))

  YanıtlaSil