17 Mart 2014 Pazartesi

Sevdiğimiz Blogları Tanıtalım ve Kaynaşalım

Merhabalar arkadaşlar,

Bugünlerde pek bloga konu yayınlamasam bile bu güzel mimi yapmak çok istedim. Düm Bir Dilim Limon'un sahibi Merve'nin yaptığı bu güzel mimi görünce ay ne güzelmiş dedim. Sonra gözlerim hanimiş ben nerdeymişim falan desem de hemen sonrasında "aman kim beni ne yapsın ya" dedim. Sevmiyor kimse beni ama çok şey kaybediyorsunuz dostlaaar :)) Tanışmak ve kaynaşmaya benden çok hazır olan birini daha bulamazsınız.


Gizemle tanışmamız sanırım çok güzel oldu. Yayınladığı bir yazıya yorum yaptıktan sonra mail atmaya karar verdim. Oradan başladık. O günden itibaren sürekli konuşuyoruz. Hatta mesaj atmayınca bir boşluk hissediyorum.(Nazar boncukları takcam, aman değmesin nazar) Seviyorum arkadaşı. Onunla konuşurken gayet rahatım. Genellikle hunharca gülüşlerimiz oluyor birlikte. Ona tüm konuları danışmaktan çok mutluyum. Önerdiği her şeyi yapmaya hazırım galiba. Ayrıca "yazar burada" diye devam eden cümelelerimize bayılıyoree. Ayrıca en yakın zamanda buluşalım mı ? ( Yazar burada kendisini herkesin önünde evlenme teklifi etmiş gibi hissetti) 

Gizem blogunda saksısında olan tüm makyaj ürünlerinden, deneyimlerinden bahsediyor. Gizem bazen mutfakta ama çoğu zaman makyaj malzemelerinin yanında. Siz Gizemin Saksısını takip etmeyenler. Çok şey kaçırıyorsunuz dostlar. 


Meltem tatlım benim ya onunla tanıştığımız günden itibaren çok yakın arkadaş gibiyiz. Whatsapp muhabbetlerimizi seviyorum. Günaydın demeden güne başlayamıyorum. Tüm atarlanmalarımı ona yapıyorum doğrusu. Baya da güldürdüğümü düşünüyorum kendilerini. Tabi şuan yurtdışında Louvre Müzesinde geziyordur yüksek ihtimalle ah o gemide bende olsaydım diyorum tatlım anlıyorsun değil mi :)) İyi ki tanıştım seninle de benim tatlı arkadaşım :)

Meltem Blogunda mektuplarını, cilt ürünlerini ve makyaj ürünlerini deneyerek sizlerle paylaşıyor. Bazen doğal reçeteler, bazen biten ürünler derken blogu daha güzel oluyor. Sahibi güzel canım :))


Aslında o bir yasemin değil. Yani bir insanla ne kadar uzak olursanız olun bazen ortak noktalar sizi birleştirir. Bizde öyleyiz işte. Yaşadığımız çoğu şey hatta neredeyse huylarımız bile aynı. Biz farklı şehirlerde aynı insanlarız. Beni anlayan, dinleyen, sorunlarımı çözen kişi seni seviyorum. Bir gün kurduğumuz buluşma hayallerini gerçekleştirmek umuduyla. Lütfen her an yanımda ol şimdiki gibi. Blog sayesinde bu kadar özel birilerini bulabileceğimi hiç zannetmiyordum. İyi ki varsın "bebeğim, böbegim ve böbreem" :)

Blogunun içeriğinde Makyaj ürünleri, kitap yorumları, incelemeler, denemeler her şey bulunuyor. Tatlı mı tatlı bloggerımız aynı zamanda Topuklu Haberde yazıyoooor :) Haydı tıklayınnn ve takip ediniz lütfenVe severek takip ettiğim bir arkadaşım daha Tek Aşk A* blogunu ilk gördüğümden beri Tek Aşk H* diye ortalıkta dolandığım gerçeği doğrudur. Biraz sorunlu olduğumu düşünürseniz haksız sayılmazsınız bence :) Sevgili kutu arkadaşım, onunla da yeni tanıştık hoş sohbetli ve konuşurken kendimi sıkmadığım biri. Sadece blogta kalmayacak ve onu gündelik hayattada tanımak çok istiyorum. Olacağı da yüksek ihtimaller arasında. Geç tanıştık biraz ama olsun geç olsun güç olmasın seviyorum ve kocaman öpüyorum senide tatlımmm :)

Lipgloss hastası bir blogger var karşınızda. Blogunda makyaj ürünlerini, alışverişlerini, deneyimlerini ve project panlarını anlatıyor. Takip etmediyseniz geç kaldığınız bloglardandır efenim kendisi haydi tıklayınız


İlk keşfettiğim ve kendisiyle tanışıp bir muhabbet etmediğim bir blogu tanıtmak istiyorum sizlere. Böyle tatlı böyle şeker birini iyi ki keşfettim diyorum her yazısında. Henüz 2 aylık anne onun hamileyken ve anne olduktan sonra yaşadığı maceraları okumak oldukça keyifli oluyor. 

En sevdiğim yazısına gelecek olursak Bir Tatlı Doğum Hikayesi için tıklayın sizde seveceksiniz. Hikayesini izleyebilirsiniz5 yorum:

 1. Kız ben seni mimledim ya, ben seni anlattım ya, vaaay vaaaaay dostlar ben nerelere gideeem :D (yazar burada mutluluktan ne dediğini bilmiyor) :)
  herhangi bi boşluğunu kovalıyorum canım buluşmak için :) en kısa sürede görüşelim :*
  Çok teşekkür ederim yazdıkların için, ben de çok seviyorum seni, çok da mutlu ve rahatım :)
  Öpüyorum çok çok :*
  Diğer sevdiğin arkadaşları da takip edeceğimi bildirmek isterim :)

  YanıtlaSil
 2. Canım benim sana ayrı bi tanıtım yazısı yazıcam söz :) Yarın konusuruz bebiş :)Kaynasırız:)

  YanıtlaSil
 3. @Gizem

  Eveeet sen beni mimledin çok teşekkür ederim :* Ve öpüyorum kii En kısa sürede buluşmak umuduyla :))) (yazar saçmalamadan konuşabildi)

  @Merve

  Ay canımsın ya kaynaşalım tabi ki her an hazır bekliyorum :*

  YanıtlaSil
 4. tatlım, çok teşekkürler :)) gerçekten samimiyetine güvendiğim ve kısa zamanda iyi iletişim kurduğum güzel arkadaşım benim :))

  YanıtlaSil