19 Haziran 2014 Perşembe

HC Hair Care OVEX - Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi

Merhabalar arkadaşlar,

Geçtiğimiz haftalarda sevgili arkadaşım Gizem'in çekilişinden HC Ovex kazanmıştım. Bu ürünü uzun süredir deniyorum. Yorumlama kıvamına geldiğimi düşünüyorum.

Saçlarım uzun olduğu zamanlarda maskelerimi aksatmadan yapardım. Ama daha önce gerçekten ilk sürüldüğü anda etkisini bu kadar gösteren bir ürüne sahip olmadım diyebilirim. Hc OVEX amaçladığı gibi canlandırma terapisini neredeyse %100 uyguluyor.


200 Ml büyük boy olarak bulunan bu maskeyi özellikle annemle beraber severek kullanıyoruz. Fotografta tam net görünemesede bayağı bir kısmı gitti. Kokusu ve kıvamı oldukça iyi. Sürdüğünüz andan itibaren gerçekten saçınızda ipeksi bir yumuşaklık olduğunu göreceksiniz.


Peki bu üründen beklenenler nelerdir diye soracak olursanız.

  • İpeksi Yumuşaklık, Göz Alıcı Parlaklık
  • Kontrol Edilebilir Saçlar
  • Optimum Nem ve Yağ Dengesi
  • Hızlı ve Kolay Kullanım
  • Saç Teli Kalitesinde Artış
  • Saçı Ağırlaştırmayan Yeni Nesil Formül

Nasıl Kullanılır ?

Şampuan ile yıkadığınız saçlarınızdaki ıslaklığı elinizle sıkarak ya da bir havlu yardımı ile hafifçe alınız.Avuç içinize, saç uzunluğunuza göre yeterli gelecek miktarda OVEX alın. Saçlarınız hafif nemli iken, tüm saçınıza (saç derisi hariç) eşit şekilde dağıtarak uygulayınız. 5 dakika süre ile saçlarınızda bekletiniz. Sadece su kullanarak tüm saçınızı çok fazla olmamak kaydıyla kısa süre durulayınız. Kurulama veya fön işleminin ardından, daha parlak, yumuşak ve sağlıklı saçlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Nereden satın alabilirim ?

Saç bakım sitesinden 49.95 TL'ye bu güzel ürünü satın alabilirsiniz.

--- Beni Takip etmek için ---

kitapguzellik@gmail.com

1 yorum:

  1. 5 dakika sürmesi iyiymiş,20-30 dakikalık maskelere hiç dayanamıyorum ben :s

    YanıtlaSil