16 Temmuz 2014 Çarşamba

Esteworld Ziyaretimiz #2

Merhabalar arkadaşlar,

Geçen yazımda size bir Esteworld ziyaret yazım daha olduğunu söylemiştim. Gerçekten oldukça steril bir ortamdan kendimizi makyaj ve bakım malzemelerinin arasında bulduğumuzda çok sevip saatlerimizi ayırdığımız yeri ayrı bir postla anlatmamız gerekiyordu.

Öncelikle bol fotoğraflı bir yazı olacağını belirtip hızlı bir giriş yapalım. Jane Iredale markasını bilmeyen yoktur herhalde ? Bu güzelliklerin arasında gerçekten kendinizi kaybedebilirsiniz. Bir hazine değil mi sizce de ?

Makyajın cilde zarar vermesini önleyip, fayda sağlar hale getirebilmek fikriyle yola çıkan Jane Iredale geniş ürün yelpazesiyle karşımıza çıkmaktadır.


Bizim en çok merak ettiğimiz ürünlerden biri olan Liquid Minerals / Renkli Cilt Bakım Serumu oldukça hoş bir tasarımla bizleri karşılıyor. Kullanımı da oldukça kolay ve küçük toplar şeklinde görünmesi, görüntü kalitesini de arttırmaktadır.

 Şu sıralar fırça arayışlarım var. Yumuşak tüylü, kaliteli ürünler peşindeyim. Tam bunun üzerine Esteworld'de gördüğüm bu fırçalar beni benden aldı diyebilirim. Oldukça yumuşak yapıda olmaları bence vazgeçilmez kılacak türden.


White Fan: Keçi kılından üretilmiş olan yelpaze şeklinde yumuşak fırçayı allık ve bronzer olarak kullanabilirsiniz.
Dome: Keçi kılından üretilmiş olup yüksek ve kubbe şeklindedir. Çok amaçlı olarak kullanılan bu fırça oldukça yumuşak.
The Handi: Düz başlıklı keçi kılından imal edilmiş bu fırça uzun kıl yapısına sahip pressed pudralar için kullanılıyor.

Yukarıda sizlere kısa olarak fırçalardan bahsettim gelin diğer ürünlere göz atalım. 

Yukarıda görmüş olduğunuz bu ürünler sırasıyla;
1) Tantasie / Otobronzan
2) Hydration Spray / Nemlendirici ve Fiksleyici Spreyler
3) Pommisst Hydration Spray / Nemlendirici ve Fiksleyici Spreyler
4) Botanical Brush / Fırça Temizleyicisi


Gelelim Jane Iredale serisinin son ürününe. Bu gördüğünüz makyaj temizleme eldiveni. Zor zamanlarınızda yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz en güzel yardımcınız olacak. Bu ürünü kullandığınızda ekstra bir temizleyiciye gerek duymayacaksınız. Makyajınız nazikçe ve etkili bir şekilde temizlenecek.

Image Skincare markasını duyan, duymayanlara söylesin lütfen. Özellikle sivilce serisinde aklımın kaldığını söylemek isterim sizlere. Gelin sizlerle Image Skincare ürünlerini inceleyelim.


Image Skincare üretim felsefesi: Profesyonel Cilt Bakımı. İleri Sonuçlar. Slogandan bizleri kazanan bu firma oldukça etkili ürünler bizlere sunmakta. Kimler sivilcesiz bir yüz istemez ? Kimler sağlıklı bir cilt istemez ki ? Image Skincare ile bunlar çok mümkün.

Yukarıda gördüğünüz ürünleri denemek oldukça çok istiyorum. Yağlı ve sivilcesi bitmek bilmeyen cildime en iyi faydayı göstereceğini düşünüyorum. Özel bir formülle geliştirilmiş bu setin içerisinde; Temizleyici, Akne Losyunu, Akne Maskesi, Yüz Peelingi, Temizleme Pedleri ve Tonik bulunmakta. Yani bu seriyi aldığınızda sivilcelerinize elveda, sağlıklı bir yüze Merhaba ! diyebileceğiz :) 

Bu sette gördüğünüz tüm ürünler organik içerikle tasarlanmış. Cildin sağlığını dengelemek için tüm cilt tiplerine uygunluğu bulunmaktadır. Set içerisinde; Temizleyici, Serum, Dengeleyici krem, Göz Jeli, Destekleyici- dengeleyici kompkles ve maske bulunmakta.

Kuru cilt tipliler için özel olarak tasarlanmış bu seri. Hassas,  rozesea'ya yatkın, kuru kalmış ve çevresel hasar görmüş cilt tipleri için formüle edilmiştir. Seri içerisinde; Yüz Temizleyici, Onarım Kremi, Nemlendirici Krem, Enzim Maskesi ve yaşlanma karşıtı serum bulunmaktadır.


Bu serinin tasarımına bayıldığımı söylemek istiyorum. The Max adı altında üretilen bu seri; düzeltme, koruma ve besleme için formüle edilmiştir. Yaşlanma ile yarışan, son teknolojiye sahip olan bu seri cildin doğal savunma mekanizmasını desteklemektedir.

** Küçük bir dipnot düşmeliyim ki ürünleri kullanmadım. Umarım sizlere aktarımı güzel yapabilmişimdir. Tekrar Esteworld ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder