8 Temmuz 2014 Salı

Karalama Günlüğüm #5 / Evlat Olsan Sevilmezsin Çarşamba !

Selam,
Yine gıcıklığım üstümde ele avuca sıgamıyorum. Aynı zamanda işim gücümde yok. Tabii bu yazı yayınlandığında herşey değişik olabilir. Günlerin bu kadar sıkıcı olması sizcede enteresan değil mi. Tatildekilere,evdekilere ve işsizlere seslenmiyorum. Sizin konuşmaya hakkınız yok gençler.
Oh ne rahat vallahi. Denize gir, iki güneşlen, spora git, kitap oku, hadi birazda temizlik benden olsun. Allah razı olsun !
Peki bu kız ne yapsın. Temmuzun ve yazın ortasında çalıvesin. Hayır işim olsa neyse bazı günler biraz fazla işsiz olunca sıcak başıma vuruyor.
Yine Mehtapla bu hafta bitsin, artık cuma olsun diye diye Salıyı devirdik. Peki yarın ? Ne olduğu belirsiz, evlat olsa sevilmeyen Çarşamba. Meraba Çarşamba, sen nereden çıktın ?
Bu yıl yeni işe başladığımdan iznim yok. Önümüzde ki yılın iznini kullanmakta istemiyorum. Ama Temmuz 27 gelsin gelsin derken gelmesini über yavaşlattığımı hissediyorum. Ve tam o anda "yemişim seneye gelen izni, alıyorum ulan tüm günleri" diyorum. Kendi kendime tabii, yerse :))Neyse ben işime döneyim, yine oradan buradan, saçma sapan bir muhabbetin daha dibine vurduk. Pişman değilim öpüyoring gençleeer ve kendini genç hissedenler :*
 
Tatildekiler, evdekiler ve işsizler seviyorum sizleri :)))

3 yorum:

 1. Off bitmedi gitti bu hafta :D

  Bu arada postdaki mehtap benim :D Ama tatildekileri, evdekileri ve işsizleri sevmiyorummmm :P

  mylittlemascara.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 2. aynıyız aynı kuzumm :) :)temmuzda bir şeyler var demek ki

  YanıtlaSil
 3. Üüüf bende işteyim izinlerimi saçma sapan hastalıktı, tez savunmasıydı derken yiiiidim bitirdim :( şu an bedenim işte olsa da ruhum yan gelmiş yatıyor :)

  YanıtlaSil