2 Temmuz 2014 Çarşamba

Konuk Yazar #5 / My Little Mascara - Gentle Peel Off Mask

Selamlar, bugün canım arkadaşım Hazal’ın blogundan merhaba diyorum. Öncelikle beni konuk yazar olarak bloguna misafir ettiği için çok teşekkür ederim. 

Photo 17.06.2014 18 34 58 (1).jpg 

Ben sizlere bugün bir dönem meşhur olan ama sanki son zamanlarda eski popülaritesini kaybetmiş olan soyulabilen bir maskeden bahsedeceğim.

Gentle Peel off Mask Pierre F - Nazik soyulabilen maske Gratisler de satılıyor.Ürünün arkasında “ Zararlı serbest radikalleri önlemeye yardımcı olan C vitamini ile toksinleri azaltmaya yardımcı antioksidan Nar içerir. Cilde esneklik ve yeniden canlanmış hissi veriri.” yazmakta yani vaatleri aslında çok güzel peki yerine getiriyor mu dersiniz cevabı birazdan :)

Photo 17.06.2014 18 35 29 (2).jpg

Kullanımı: 

Gözlere temas etmeyecek şekilde cilde uygulayın, 5-10 dakika bekletin ve nazikçe soyun. Ilık su ile tamamen durulayın ve nazikçe kurulayın. Haftada bir veya 2 kez, ihtiyaç duyuldukça tekrarlayın.

Ürünün çok şirin ince uzun bir ambalajı ile satılmakta. Şeffaf olan bu maske eline aldığınız anda yapış yapış hissettiriyor. İnce bir tabaka halinde sürdükten sonra kuruyor ve mimiklerinizi oynatamayacak vaziyete geliyorsunuz. Ürün 10 dakika içinde kuruyor ve sonra işin eğlenceli kısmı başlıyor :) Maskenin bir ucundan tutup soymaya başlıyorsunuz bazen acıyor bazen çok kolay soyuluyor ama aman dikkat eğer ayva tüylerinize gelirse yüzünüzde soyarken gözlerinizin dolmasına sebep olabilir.

Ürünün en güzel özelliği içeriğinin temiz olması. Paraben gibi zararlı maddeleri bulundurmaması ve hayvanlar üzerinde test edilmemesi. Ürünü kullandıktan sonra gerçekten temizlenmiş ve canlanmış hissini veriyor size. Ama ne yalan söyleyeyim benim kullanmaya üşendiğim bir maske nedeni iste elimdeki vıçık vıçık hisden hoşlanmıyorum soymasıda ilk zamanlardaki kadar eğlenceli gelmiyor kullandıkça :)

Ürünü almak yerine tek kullanımlık satılan maskeleri alıp denemenizi tavsiye ederim. Öpüldünüz :)

--

Sevgili arkadaşım Mehtap bloguma konuk oldu. Kendisine çok çok çok teşekkür ediyorum. Güzel yorumlarıyla bizi aydınlattığı için.

Öncelikle kendisini lütfen buradan takibe alınız arkadaşlar, henüz katılmadığınız biir çekiliş düzenliyor olabilir :)) 

Çekiliş için sagdan lütfen tıklayın
 

1 yorum:

  1. Konuk yazar olarak kabul ettiğin için ben teşekkür ederim canım :*

    YanıtlaSil