9 Eylül 2014 Salı

Diadermine - Yüz Yıkama Jeli

Merhabalar arkadaşlar,

Uzun süredir Diadermine yüz yıkama jelini kullanıyorum. Derinlemesine temizleyici etkisi olduğundan merak edip sepete atmıştım. Sanırım artık yorumlama vakti geldi :)Etki
 • Geniş gözenekli bir yapıya ve oluşabilecek cilt problemlerine daha meyilli olan normal/karma ve yağlı ciltler için mükemmel şekilde temizlenmiş cilt, cilt bakımı temeldir.
 • Diadermine Derinlemesine Temizleyici Yüz Yıkama Jeli arındırıcı mentol içeren formülü sayesinde cildi her türlü kir ve kalıntılardan arındırmaya yardımcı olur.
 • İlk günden itibaren ciltteki siyah noktaları yok etmeye ve yeniden oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
Uygulama Tavsiyesi
 • Günlük olarak nemli cilde uygulayın ve nazikçe masaj yapın
 • Bol miktarda su ile durulayın  
Peki ben neler yaptım ?

Yukarıda yazdığı gibi her sabah nemli olan cildime uyguladım. Sivilcelerimin fazla çıkmasında korktuğum için oldukça nazik bir şekilde masajlar yaparak temizlemesini tamamladım. Bol miktar su hayat kurtarır :)

Peki etkileri neler oldu ?

Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve siyah noktalarımda azalma olduğunu farkediyorum. Bittiğinde tekrar almayı düşünebileceğim bir ürün ben sanırım indirimliyken almıştım o yüzden sizlere tam fiyatını söyleyemiyorum

Sizin tavsiye edeceğiniz temizleyiciler nelerdir ?1 yorum:

 1. Merhaba,
  Blogunu takibe aldım bana da bekelrim.
  Benim bu aralar kullandığım yüz yıkama jelim Yves Roches'ten papatya özlü yıkama jeli. Bitki özlü olduğundan, cildime iyi geliyor, sivilcelerimi yatıştırdı. Tavsiye ederim.
  Sevgilerle...
  www.neclasolen.com

  YanıtlaSil