2 Eylül 2014 Salı

#KSbayramertesi Etkinliği

Merhabalar,

Sevgili Kızılcık Şerbetim Şeyma çok güzel bir etkinliğe imza attı. Biz çok eğlendik. Yeni arkadaşlar edindim. Ve ilk etkinliğime gittim umarım devamı gelir :)

Öncelikle günü özetleyerek sizlere anlatmak istiyorum zaten uzun uzun anlatırsam artık yeter Hazal diye bana bağırabilirsiniz.

Mekanımız Fındıkzade'de Sweet Sorcery adında çok hoş bir mekan. Sahipleride çok hoş eğer okuyorsanız, geçirdiğimiz güzel zaman için teşekkürlerimi sunuyorum. Sweet Sorcery pasta malzemeleri satan bir dükkan içerisinde aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Hatta içerisinde kaybolabilirsiniz bile. Ben çok beğendim eğer yolunuz Fındıkzade tarafına düşerse mutlaka uğramalısınız. Ayrıca internet sitesinden tüm ürünleri görebilir, bilgi alabilirsiniz.

Blogger dostu Cyrene testerlarını ve seyahat boyu güneş kremlerini göndermiş. Ben dışarı çıkarken denemeye başladım bile en kısa sürede ürün tanıtımınıda sizlerle yapmış olacağım.

 Sevgili Plus Canvas bu tabloyu adeta benim için göndermiş olmalı. Çok sevdim beğenerek baş köşeme koydum bile bana denk gelmesine çok sevindim.

 Bir iyilik yap kendine ! Evet tam diyette olduğum zamanlarda bu etkinlikten gelen Yeşil Çay bana doğru yerde olduğumu anımsattı. Doğadan ekibine etkinlikte bizleri yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ediyoruz. Kupaları çok hoşuma gitti, yeşil çaylarını zaten seviyordum.

 Saç bakım uzmanı OVEX denemeyen kaldı mı çok merak ediyorum. Bence vakit kaybetmeden OVEX ürünlerini saçınızla tanıştırın. Biz annemle severek kullanıyoruz. Ve bittikçe almaya özen gösteriyoruz. Bu ürünün hediye edilmesine benden çok annem sevindi.

 Bir diğer blogger dostu COSMED bizlere cömert hediyeler göndermiş. Deneyip yorumlarını en kısa sürede yazacağım bu iki üründen biri tüz azaltıcı losyon diğeri ise serum

 En beğendiğim ve ellerine sağlık dediğim bu ürün sevgili Funda Akarsu'nun el emeği göz nuru ürünü. Ben çok sevdim sizlerde tüm ürünlere bu adresten bakabilirsiniz.  El yapımı takılar bir harika :)


Birçok bloggerda olduğu için Farmasi ürünlerini çok merak ediyordum. #KSbayramertesi etkinliği için bize bu tatlı ürünleri gönderdikleri için onlara teşekkür ediyorum. İlk CC krem deneyimim Farmasi ile olacak. Eyeliner, Maskara, Oje, CC krem ve Ruj'un ayrıca yazıları yakın zamanda gelecek.

Gerçekten bu kutuyu açtığımda benimde ilk söylediğim şey Oooo Lezzete Pak ! oldu. Kutu içerisinde yok yok bence. Akla gelebilecek her üründen yerleştirmişler. Bizim en çok sevdiğimiz içerisinde bulunan tarif kitapçığı ilk kekimizi bu ürünlerle yaptık bile sırada pastamız var. Sevgili Pakmaya ekibine bu güzel paketlerinden dolayı teşekkürler :)

 Eveet çoluk çocuk sevdiğimiz bir kutuya geldi sıra. Rituel de Beaute bizim için olabilecek tüm ürünlerini paylaşıma açmış. İçerisinde burun bandı, ağrı bantı, ısıtıcı bant gibi fotografta görünen birçok ürünün gönderimini sağlamış. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. İçlerinden en merak ettiğim ise Diş temizlemeye yardımcı pratik mendil oldu.


 Sevgili Sweet Sorcery bizi elimiz boş göndermedi tabii ki. İçersinde Pasta malzemeleri barındıran küçük ve sevimli kutularıyla gönlümüzü bir kez daha kazandılar. Bu hediyeler içinde çok teşekkür ediyorum.

Namet zaten sıklıkla tükettiğimiz bir markaydı bunun üzerine bu kutunun gönderilmesi ise çok güzel oldu. Pastırmasını ilk kez denedim ve diğer ürünlerinde olduğu kadar başarılı olduğunu farkettim. Teşekkürler Namet !Hayal Dünyam Pasta ve Kurabiye tarafından yapılan CupCakelerimize çok bayıldık.
EMA Parti Tasarım tarafından çok güzel süslemeler masamızı renklendirmişti

Herşey çok güzeldi, Tekrar Şeyma'ya teşekkürlerimi gönderiyorum. Ve Kendisini kocaman öpüyorum :)

Etkinliğe katılan bloggerlar;
 
 http://mylittlemascara.blogspot.com.tr/
http://kizilcikserbetimm.blogspot.com.tr/
http:/http://gulumseyuzume.blogspot.com.tr/
http://hayatimakyajla.blogspot.com.tr/
http://hayatreceli.blogspot.com.tr/
http://biricitinyeri.blogspot.com.tr/
http://livalim.blogspot.com.tr/
http://closelyfashion.blogspot.com.tr/


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder