1 Aralık 2014 Pazartesi

Elidor - Saç Kremi

Merhaba arkadaşlar,

Bu sıralar sanırım makyajı, ojeyi, cilt kremlerini bırakıp kendimi saçlarıma odakladım. Neden diye soracaksanız. Kısa süre olmasada yaklaşık 6 ay önce oldukça uzun olan saçlarımı kestirdim. Ve pişman olduğum için eski haline getirme çabaları içerisine girdim.

Peki uzuyor mu çok mu kısa kestirdin derseniz aslında çok kısa kestirmedim fakat o uzunluğa ve bana göre kısa gün geçtikçe daha da uzuyor olması ise en sevindirici durumu. Hem bakım olsun hem sağlıklı uzasın diye farklı saç kremleri, yağları kullanır durumdayım.Bugün sizlere Elidor'un mükemmel düzleştirici kremini tanıtmak istiyorum. Aslında mükemmel düzleştiriyormu beraber inceleyelim.

Balmumu özü içeren hafif formülü ile saçlarınızın kabarıp elektriklenmesini önler. Daha düz ve pürüzsüz görünüme kavuşturur. Bu kremin düzenli olarak kullanılması gerekildiği ise arka tarafına not olarak düşülmüş. Nemli veya kuru saçlarınıza boy ve uçlarına uygulayarak istediğiniz şekli verin. durulamayın. Dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

Ben bu ürünü saçlarımı yıkayıp dışarılara çıktığım zaman sıklıkla kullandım istediğim şekli verdim. Fakat benim saçlarımın kendi huyundanmıdır bilinmez elektriklenmeyi önlemedi. Hatta arkadaşlarıma sorduğumda kabarıklık ve elektriklenmenin gözle görülür bir şekilde geçmediğinide söylediler. Bitmesi için uğraşmıyorum. Kötü bir ürün demiyorum. Kokusu, yapısı bence güzel ama benim istediğim elektriklenmemi önleyecek bir ürün olduğu için ne yazık ki benden geçerli not alamadı. Ne eksi ne artı çok aralardayım.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder