2 Aralık 2014 Salı

Soğuk Günlerin Kurtarıcıları - Nivea - Dalan D'Olive

Merhabalar arkadaşlar,

Blogumun tıklanma sayısı arttıkça hergün daha fazla yazası geliyormuş insanın 1. yılın sonunda biraz geç olsada bunu anlayabildim. Gerçekten tüm tıklayanlara çok çok çok teşekkür ediyorum. Ve küçük bir açıklamadan sonra tekrar konuma dönüş yapıyorum.Özellikle sonbahar ve kış aylarında çantamdan kesinlikle ayırmadığım iki ürün oluyor. Biri kuruyan ellerime çare olması için el kremi diğeri ise dudaklarım için nemlendirici. Nedense ellerimden çok bu soğuklardan dudaklarım etkileniyor. Yaklaşık 1 ayönce grip oldum ve o günden itibaren dudaklarım çatlamaya, kurumaya ve deri değiştirmeye devam ediyor. Ben bugünler için Bioderma ve Nivea'nın nemlendirmesine bayılıyorum.

Nivea Fruity Shine Cherry'i kullanmayan eminim kalmamıştır. En çok bitirenlerden ve stoklayanlardan biri benimdir. Biraz renk veriyor olması tercihlerim arasından çıkmamasına sebep oluyor :)Dalan D'Olive yoğun bakım kremi ise şu sıralar tüm el kremlerini sollar derecede bence. Gerçekten ellerim çok kuruduğunda çok fazla sıkmadan iki elime yedirip güzelce nemlendirmesini sağlayabiliyorum. Eğer gerçekten çok kuruluk yaşıyorsanız Dalan'ın bu ürününü tercih edebilirsiniz. Zeytinyağlı bakım kremi olmasıda ellerinizi beslemesine yardımcı olur.

1 yorum:

  1. d'Olive'i birçok kez bitirdim çok güzel nemlendiren hoş bir kokusu olan krem ama şu nivea fruity shine'ları bir türlü alamadım :))

    YanıtlaSil