26 Ocak 2015 Pazartesi

John Frieda - Full Repair

Merhabalar arkadaşlar, 

Hepimiz için güzel bir hafta olmasını diliyorum. Güzel bir güne başlayıp mutlu mutlu geçinip gidelim. :))


Bugün misafirimiz John Frieda işlem görmüş saçlar için olan şampuan. Bir dönem saçlarım aşırı karışırdı. Duştan 1 gün sonra ne yumuşaklık ne de parlaklık vardı. Ben saçlarıma çok özen gösteriyorum. Şimdi uzun, parlak, yumuşak ve canlı saçlarım var. Kullandığım ürünlerden midir veya değiştirdiğim şampuanımdan mıdır bilemiyorum.

Ama bir süre bu şampuanı destek olarak kullandım. Saçımı canlandırdı ve besledi. Öncelikle duştan çıktıktan sonra yumuşaklığını farkediyordum zaten. Sonra 2 gün boyunca saçlarım karışmamaya başladı. İşlem görmüş saçlar için fakat benim saçlarımda herhangi bir işlem yok yinede etkisini verdiğini düşünüyorum.

Sadece ben değil annemde kullandı bu ürünü severek kullandı hem de sanırım 29 TL gibi bir fiyatı vardı aldığımızda. Net olarak hatırlayamıyorum. Ama anneminde zorlu saçlarının üstesinden geldi. O yüzden full repair ürününü birçok kişiye tavsiye ettim ve buradan sizlerede tavsiye etmek istiyorum. Daha önce kullanıp beğenmeyen pek duyumlamadım. Ama eğer bu ürünle kötü bir anınız varsa lütfen bu yazının altına yazın çünkü kullanacak olanların yan etkilerini, olumsuz yönlerine okumaya ihtiyaçları var. Ben kişisel fikrimle beğendiğimi söylüyorum ve elimdeki ürün bitince yeniden alacağım

Öpüyorum sizleri :)

2 yorum:

  1. Merhaba, bloğunu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım ;) Bana da beklerim :) Sevgiler..

    YanıtlaSil
  2. Merhaba tatlım, takipteyim bana da beklerim
    http://meleginhediyeleri.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil