12 Mart 2015 Perşembe

Garnier Saf & Temiz - 3'ü 1 Arada

Selamlarr,

Uzun süredir yine makyajı fazla kaçırdığımdan yüzümde sivilceler çıkmaya başlamıştı. Aynı zamanda cilt bakımıma daha özen göstermek istemiştim. Bu sayede daha önce elimde olan ve biraz kullanıp bıraktığım Garnier 3'ü 1 Arada'ya başladım,


3'ü 1 arada olduğu için (Temizleme+Peeling+Maske) tonik dışında bir ürün kullanmadım. Ek olarak bir de nemlendiriciyi ekleyebiliriz. Akşamları makyajımı temizledikten sonra ürünü kullanmak istediğim şekilde yüzüme sürüyordum. Yüzüm sivilceye müsait olduğundan pek fazla Peeling uygulayamadığımı bildirmek isterim.

Bence yağlı ve karma ciltler için özel üretilmiş bir ürün. Zaten bu cilt tipine sahip olan bizlerin 3 etkiyede ihtiyacı olacağından ben tercih edilebilirliğinin olacağını düşünüyorum.


Kullanım Şekli
 
Temizleyici Olarak Kullanımında
 
Cilt temizliğinizi yaptığınız ritüelleriniz olduğu vakitte Garnier ürününü köpürterek bir miktar su yardımı ile yüzünüze sürünüz. Islak yüze dairesel hareketlerle masaj yapmaktan kaçınmayınız :)
 
Maske & Peeling Kullanımını
 
Ben daha sık temizleyici olarak kullandım fakat Maske & Peeling uygulaması için Haftada bence "2" defa yüzünüze sürerek ve 2-3 dakika aralığında bekleterek işlemi tamamlayabilirsiniz. Durulamayı unutmayınız :)

Sevgiler,

1 yorum:

  1. Ürünü kullanan biri olarak ben tavsiye ederim düzenli kullandıgım halde çok uzun süre dayandı (2-3 ay) şimdi sonuna geldim azıcık kaldı ve çok memnunum düzenli kullanılırsa çok işe yarıyor lekelerimi açtı,sivilcelerimi kuruttu,burnumun üzerinde ki siyah noktaları açtı ve yağlı yüzümü karma tipe getirdi cildimde ki o gereksiz parlaklıgı düzenledi ayrıca hassas bir cilde sahip oldugum halde cildime zarar vermedi yani alerji tarzı bir şey yaşamadım :) paraben oldugu için kullanılmaktan çekinilen bir ürün olmasına rağmen bence denenmeli herkeste aynı etkiyi gösterir mi bilmem ama ben çok memnun kaldım ^_^

    YanıtlaSil