20 Mart 2015 Cuma

Sephora'dan Haftasonu Sürprizi" 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI


Selamlar, 
 
Sephora'dan alışveriş yapmayı sevenler için çok güzel haberim var, 3 Al 2 Öde kampanyası ile alışverişin zevkini bu haftasonu birlikte çıkaracağız,
 

 
Makyajdan, cilt bakımına, parfümden banyo ürünlerine kadar yüzlerce ürün seçeneğini bir arada sunan Sephora, yeni kampanyasıyla Sephora severlerin yüzünü güldürüyor. Sadece Made in Sephora markalı ürünlerde 20-22 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kapmanyada 3 al 2 öde fırsatı güzellik tutkunlarını bekliyor.
 
 
Kampanya kapsamında, Sephora’nın renkli, yenilikçi ve zengin seçenekli dünyasında avantajlı alışverişin keyfine varmaları için sevdiklerinin Sephora White kart sahibi olmalarını sağlayan Sephora kart sahipleri indirime ek olarak ekstra sürpriz hediye kazanıyor.
Sephora kasalarından ücretsiz olarak temin edilen Sephora White kart, sahiplerine alışverişlerinde indirim, markaların özel hediye ve avantajlarından yararlanma ve yeniliklerden haberdar olma ayrıcalığı sağlıyor.

 
·          Kampanya, Made in Sephora Makyaj paletlerinde ve belli banyo setlerinde geçerli değildir.
·          Kampanya sadece Sephora kart sahipleri için geçerlidir. Kart sahibi olmayan müşterilerin kampanyadan faydalanabilmek için kasada kart açtırması zorunludur.
·          Kampanya, Sephora Black kart sahiplerine özel %10 indirim kuponu ile birleştirilemez.
·          Kampanya, başka indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.
·          Kampanyalı ürünler ve hediyeler stoklarla sınırlıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder