13 Mart 2015 Cuma

VİCHY - PURETE THERMALE Tazeleyici Tonik

Merhabalar arkadaşlar,

Sonunda haftanın son gününü yakaladık, umarım yarın hepimiz için çok çok güzel geçer. Öncelikle nasılsınız ? diye girişimizi yapalım ve şimdi konumuza odaklanalım :)


Size yazmadığım uzun dönemde denemeye fırsat bulduğum tüm ürünleri hızlı bir şekilde sizlere tanıtmak istiyorum. Henüz "hiç" beğenmediğim bir ürünle karşılaşmadım. Olursa memnuniyetle onlarıda buraya yazıyor olacağım :)

Daha önce yazmış olduğum yazılarda Vichy ürünlerini bayılarak kullandığımı belirtmiştim. Geçen günlerde rafta bu ürünü gördüm ve neden olmasın dedim. Kendisi bir tazeleyici tonik özelliğini taşımakta. Biz kadınların rutin alışkanlıklarından olan cilt temizleme seanslarından sonra bu toniği uygulamaya başladım. Hassas olan ciltlere göre formülüze edilmiş olan bu ürün tazelenme hissini size hemen gösteriyor. Parabensiz oluşu, Akolsüz ve antioksidan E vitamini bulundurması nemlendirici özelliğinin güçlü olduğunun bir göstergesidir. İçerisinde Vichy Termal Su'yu da bulunmaktadır.

Bir daha alır mıyım ? Evet alırım güzel bir ürün, marka tanınmış, cildimde herhangi bir yan etkisi bulunmuyor ve güzel temizlediğini hissediyorum. Tüm artılara sahip :))

Sevgiler


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder