7 Mayıs 2015 Perşembe

SAÇLARINIZI GÜNEŞİN ZARARLI IŞINLARINDAN PROZİNC SUMMER TIME İLE KORUYUN

SAÇLARINIZI GÜNEŞİN ZARARLI IŞINLARINDAN
PROZINC SUMMER TIME SERİSİ İLE KORUYUN

Yazın saçların daha hızlı yıpranmasının esas nedeni, sıcaklık, doğrudan güneşe maruz kalma, sürekli suyla, tuzla, klorla
temas sonucu saçın nem dengesinin olumsuz etkilenmesidir. Bu nedenle özellikle yaz mevsiminde saçlara gereken özen göstermemiz gerekir.
Dermotek Laboratuvarları’nda üstün teknoloji ile geliştirilen Prozinc Summer Time Şampuan ve Prozinc Summer Time Saç Spreyi güneşin zararlı UVB ışınları, kum, deniz ve havuz suyunun yıpratıcı etkilerine karşı saçlarınızın onarımına yardımcı oluyor.
Yaklaşan yaz ayları ile birlikte güneş ışınları; saçta nem, parlaklık, renk kaybına ve kuruluğa neden oluyor. Prozinc Summer Time Şampuan ve Sprey formülünde bulunan UVB filtresi ile saçlarınızı güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyor. Deniz suyu ise içeriğinde bulunan yoğun tuz içeriği, saç telinin kutikula tabakasında birikerek, saçta cansızlaşma, matlaşma, kırılma ve kuruma gibi sorunlara neden
olur. Prozinc Summer Time Şampuan ve Sprey içeriğinde bulunan Argan yağı; ‘sıvı altın’ olarak anılıyor. Zeytinyağına oranla iki kat daha fazla E vitamini içeren ve antioksidan bakımından oldukça zengin olan Argan yağı saçı ağırlaştırmadan saçı besler. Saçın kum, güneş,
deniz suyu ve havuz suyunun yıpratıcı etkilerini ortadan kaldırarak saçı nemlendiriyor. Saça pürüzsüz bir parlaklık kazandırır.


Güneş, deniz ve havuza karşı artık saçlarınız S.O.S vermesin !
Özellikle yaz mevsimlerinde saçların, su ile sürekli temas halinde olması saçın keratin yapısı bozulur. Güneş ve deniz suyu veya klorlu su içerisindeki tuz veya diğer kimyasallar saçın yapısını olumsuz etkiler. Prozinc Summer Time Şampuan ve Sprey ile yazın keyfini saçlarınızda da yaşayın. Prozinc Summertime Şampuan ve Sprey saç kırıklarını onarıyor ve elektriklenmeyi engelliyor. Formülünde bulunan Hidrolize Keratin sayesinde deniz ve havuz sonrası saçların kolayca taranmasını sağlıyor, saça parlaklık ve ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor.Dermatolojik olarak test edilen Prozinc Summer Time Serisi alkol, paraben ve renklendirici içermiyor.
Boyalı saçlarda da kullanıma uygun olan Prozinc Summer Time Şampuan ve Sprey boya koruyucu özeliği sayesinde boyalı saçı dış etkenlerden koruyor ve rengini uzun süre korunmasına yardımcı oluyor.
 
Saçlarınızda Yaz Zamanı !
Sadece eczanelerde satılan Prozinc Summer Time Şampuanı, her gün güvenle kullanabileceğiniz günlük kullanım şampuanıdır. Prozinc Summer Time Sprey ise hızlı etkisi ve pratik kullanımı ile güneşe çıkmadan önce, güneşe maruz kalma sırasında veya şampuandan sonra uygulanabilir. Her an bakımlı ve sağlıklı saçlar için kuru saça da nemli saça da uygulanabilen, durulama gerektirmeyen yeni Prozinc Summer Time Sprey, artık plaj çantanızın olmazsa olmazları arasında.
Prozinc Summer Time Şampuan Fiyatı: 34, 75 TL’dir, (300 ml) sadece eczanelerde
 
Prozinc Summer Time Sprey Fiyatı: 22,50 TL, (100 ml) sadece eczanelerde

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder