31 Temmuz 2015 Cuma

John Frieda - Full Repair

Merhabalar arkadaşlar,

Hepiniz için oldukça sıcak geçen bir Cuma ile karşı karşıya olmalıyız. Bu güzel ve haftanın son gününde hafta sonu bakımlarınız için hazırlanacağınız düşüncesindeyim. 
Daha önce ki yazılarımda belirttiğim gibi oldukça uzun saçlarım var ve bakımlarını yapmak benim için bazen çileye dönüşse bile her zaman en önemli konulardan olmuştur. Saç kremleri, bakım yağları ve şampuanlarımı öncelik ve daha fazla özellik vererek seçiyorum.


 John Frieda markasını eminim ki bilmeyen yoktur, bu benim ikinci kullandığım ürünü zannediyorum ki daha önce aldığım bu ürünü şimdilerde yeni yeni kullanmaya başladım. 
Ürünü bildiğim için yine aynı etkileri göreceğime emindim. Saçlarımı açık ve dalgalı bırakıyorum bu nedenle karışma sıklıkları daha fazlalaşıyor. John Frieda kullandığımda bu sorunun ortadan kalkmasını seviyorum. Aynı zamanda verdiği ışıltıyı etrafımdakilerin farketmesi de bence güzel etkilerinden sadece 1'i.
Özellikle yıpranmış saçların onarılmasında etkili olacağı ürünün üzerinde belirtiliyorSizler de bu ürünü kullanıp beğendiniz mi ? Yorumlarınızı bekliyorum :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder