30 Temmuz 2015 Perşembe

La Roche Posay - Anthelious SPF +50 Güneş Kremi

Merhabalar arkadaşlar,
Bugünün konusu Güneş Kremleri olacak. Sadece yaz aylarında değil tüm sene boyunca kullanmamız gereken bu ürünleri UVA ve UVB ışınlarının yarattığı etkilerden korunmak için aksatmadan kullanmamız gerekiyor. Cildimizin hassas oluşu ve özenli bir koruma gerektirmesinden dolayı en iyi markaları tercih ederek güzel sonuçlar elde edebiliriz.

Özellikle hassas ciltler için ürünlerini üreten La Roche Posay güneş ürünlerinde de oldukça büyük bir başarıyı elde etmiş gibi görünüyor. Ben de neredeyse tüm ürünlerini kullandığım bu markanın sevgili Turuncu Kasa tarafından gönderilmiş olan Anthelios 50+ SPF güneş kremini kullanıyorum. Görünümünden küçük olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat bu durum sizi yanıltmasın güneşe çıkmadan yaklaşı 20 dakika önce sürdüğüm bu krem beni güneşin tüm etkilerinden oldukça güzel bir şekilde koruduğunu belirtmek isterim. Güneşlendiğinizde cildinizde oluşabilecek çiller ve lekelerin oluşumlarını engelleyerek bana en büyük artısını sunduğunu belirtmek isterim.  
Benim cildim akneye eğimli olduğu için daha fazla dikkat etmem gerekiyor. Eğer sizin cildinizinde bu gibi sorunları bulunuyorsa Turuncukasa.com adresinden oldukça uygun fiyatlarla bu ürüne sahip olabilirsiniz. Yüzünüz için uygun olan bu ürün Sebum emici özelliğiyle matlaştırır ve sebum seviyesini düzenler. Kesinlikle cildinizde parlama ve yağlılık hissi bırakmıyor bu durumda gönül rahatlığı ile her ortamda kullanabilmenizi sağlıyor.
Size bu ürünü kullanım tavsiyem ise; yüzme, terleme, koşma vb. Sonrasında güneş kreminizi yenilemeniz olacaktır. Havaların ısınmasıyla daha fazla sıvı kaybettiğimizden günlük yenileme seviyenizde artış görülebilir.

Siz de bu ürüne uygun fiyatlar ve hızlı kargo seçenekleri ile sahip olmak istiyorsanız La Roche Posay ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder