3 Ağustos 2015 Pazartesi

NARS Biz O'nu Çok SeviyoruzNARS’ın Cesur ve gösterişli çizgisiyle birebir örtüşen, ikonik renk tonu Orgasm; Lip Gloss ile dudaklarınızda, ojeyle ellerinizde, allık ile yanaklarınızda, Illuminator ve The Multiple ile her yerde! Doğal ve ışıltılı tonu, bronz tene çok yakışarak, mükemmel bir canlılık katıyor. 2015 yazında, NARS kadını O’nu yanından ayıramayacak!

 
Doğal ve Işıltılı Yanaklar
Nars’ın ikonik ürünü Orgasm Blush ile yanaklarınız kızarmaya devam ediyor! Transparan pigmentler içeren allık, cildin sağlıklı, doğal ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.
Her cilt tonuyla uyumlu olan Nars Orgasm Blush ile doğal bir sonuç elde etmek için hafif ve eşit dokunuşlarla, yoğun ve çarpıcı bir sonuç elde etmek için ise kat kat uygulamayla makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Doğallık ve Işıltı Her Yerde


Orgasm Multiple, göz kapağından yanağa ve dudağa kadar tüm yüze farklı tekniklerle uygulanabilirken,  kremsi formülü ve ikonik tonu doğal bir renk ve ışıltı veriyor. Pratik bir şekilde uygulanan ürün, gözlere, yanaklara ve dudaklara doğal bir canlılık kazandırıyor. Orgasm Multiple, E vitamini ve açai yağı içeriyor. 


Orgasm Illuminator, cilde anında ışıltı verip canlı bir görünüm kazandırıyor. Altın, şeftali ve pembe renklerin ışıltıları, incecik likit yapısı sayesinde ten ile bütünleşerek cilde doğal bir ışıltı ve makyaja hareket katıyor. Orgasm Illuminator, gizli bir canlılık elde etmek için, elmacık kemiklerinin üzerine, şakaklara ve az miktarda burun köprüsüne; tüm yüzde canlılık elde etmek için az miktarda fondötene veya nemlendiriciye karıştırarak veya seksi bir ışıltı için boyun ve dekolte bölgesine direk olarak uygulanabiliyor. Özel formülü sayesinde akne problemleri olan ciltlerde bile sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Makyajınızı Tamamlayın
Orgasm Blush’ı mükemmel tamamlayan Orgasm Lip Gloss, ışıldayan şeftalimsi pembelik tonuyla tamamen doğal bir sonuç veriyor.Orgasm Nail Polish ile ise, tırnaklar dore ışıltılı, şeftali/pembe tonuna teslim oluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder