17 Eylül 2016 Cumartesi

Dünyanın Popüler Müzik Gruplarından OneRepublic 18 Eylül’de Expo 2016’da

Dünya müzik listelerinde zirveye yerleşen “Apologize”, “If I Lose Myself” ve “Counting Stars” parçalarının sahibi, ABD’li pop-rock grubu OneRepublic, “Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya” mottosuyla açılan Türkiye’nin ilk EXPO’su “EXPO 2016 Antalya” da 18 Eylül’de hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.


Bugüne kadar dünyaca ünlü isimleri ve grupları ağırlayan EXPO 2016 Antalya, 18 Eylül akşamı saat 22.00’da Kır Aktivite Alanında son yılların en popüler dünyaca ünlü müzik grubu OneRepublic’e ev sahipliği yapacak.
Son zamanların en hit müzik grupları arasında yer alan OneRepublic’in EXPO 2016’daki konseri için geri sayım başladı…


İlk çıkış parçaları “Apologize” ile edindikleri yükselişi “Stop and Stare”, “Secrets”, “Feel Again” gibi müzik listelerinde zirveye oturan hit parçaları ile devam ettiren ve bugüne kadar 10 milyona yakın single satışı elde eden OneRepublic, EXPO 2016 konserinde albümlerinde zirveye yerleşen hit parçalarını seslendirecek.


Biletler Satışta…
Hit olmuş şarkıları kadar muhteşem sahne şovlarıyla da dikkat çeken dünyanın en popüler müzik grupları arasında yer alan OneRepublic’in konserini takip etmek isteyenler için biletler, Biletix’te satışa çıktı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder