23 Kasım 2016 Çarşamba

Flormar.com.tr Alışverişi

Merhabalar

Haftanın ortasında yine birlikte olabilmekten doğrusu mutluluk duyuyorum.
Daha önce ki flormar oje yazım da belirttiğim gibi flormar online alışverişim hızlı bir  şekilde geldi. Bunun için çok mutluyum.Neler aldığımdan bahsetmeden önce flormari hızından dolayı tebrik etmek istiyorum. Birçoğumuzun bildiği gibi online yapılan alışverişlerde kargo sorunu yaşanıyor. Fakat Cuma günü akşam saatlerinde verdiğim siparişimi bugün sabah bana ulaştırdıkları için gerçekten başarılı olduklarını düşünüyorum. Bence gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.Almam gereken pudra ve rujlar olduğunu düşünüyordum ve bir önce ki gratis alışverişinde hiçbirşey bulamadigim için ileri bir tarihe ertelemiştim. Flormar alışverişi biraz spontane oluşan bir durumdu ve mutlulukla sonuçlandı.

Compact powder natural coral pudranın 093 numarasını aldım. Biraz tereddüt ettim açık gelebilir diye ama kumral tene güzel yakıştığını söyleyebilirim.

Özellikle bloggerlara gönderilen back  to school koleksiyonunda olan 02 vanilla renk ruju görünce sepete ekledim. Zaten nude bir renk arıyordum ve aradığımı bulmuş oldum. Eğer isterseniz ürün deneyimimi yazabilirim.

Tabii ki alışveriş sepetlerinin olmazsa olması öneler onları detaylı post olarak yazacağım

Ek olarak bir de hediye parlatıcı gönderdiler çok renk vermiyor fakat nemlendirmesi oldukça iyi ve yapışkanlık hissi bırakmıyor.

Bu seferlik bir alışveriş kutusunun sonuna geldik. Sanırım ikinci kutum denebunu.com aracılığı ile gönderilecek tester kutum olacak.

Okuduğunuz için teşekkürler
Sevgiyle kalın.
Hazal

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder